Listopad 2008

Konec přihlašování

26. listopadu 2008 v 21:02 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
Tak, vzhledem k tomu, kolik, lidí se už přihlásilo, musím oznámit konec možnosti přihlásit se na sraz, čajovna není nafukovací a už v tomhle počtu se bojím, že nám tam bude trochu těsno.
Takže nakonec se přihlásilo 28 lidí, všchni zde http://japan-rose.blog.cz/0811/prihlaseni :)

Doufám, že si to užijete :)

P.S.- Ti, kteří se dozví, že nebudou moct, ať mi to prosím napíšou CO NEJDŘÍVE

Burza na srazu

25. listopadu 2008 v 20:30 | Japan Rose
Aneb. co kdo přinese, kdyžtak mi posílejte odkazy a já vás přidám, pokud máte někde na netu i vaše věci :)

Úvod

23. listopadu 2008 v 17:27 | Japan Rose |  Akce
Recenze a moje fotky ze všech zajímavých akcí týkajících se Japonska, japonské kultury, či módy.
Protože mám ještě jeden blog, tak tady odkazy na recenze z dřívějších akcí, nějak myslím, že nemá smysl je sem jen přepisovat a mít na obou blozích to samé :)
Extreme inverse lolita sraz:

Místo a čas srazu

14. listopadu 2008 v 19:56 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
Zdravím. Tak máme čajovnu! Je to http://www.cafegobi.cz/index.html . Dneska jsem tam byla a rovnou udělala i rezervaci. Budeme mít tenhle salónek :)
Sice otevírají až ve tři, ale nám řekli, že otevřou už ve dvě :)
Vevnitř je to úplně úžasné, ceny čajů jsou sice trochu vyšší, ale ceny ostatních nealko nápojů jsou stejné jako všude jinde (pro orientaci, např. Kofola 24 korun půl litru nebo kolik že se vejde do té sklenice XD, kdyžtak mají na stránkách lístek) a dají se tam objednat i nějaké sladkosti, čili bych cukrovíčko asi snědla při čekání na ostatní, jak jsem domlouvala, aby otevřeli už na druhou, tak mi bylo blbý ptát se i na tohle, ehm...
Jinak, ještě rozešlu emaily, ale sraz bude pod koněm na Václaváku, jelikož mi přijde, že kůň na Václaváku je úžasný opěrný bod a navíc je to na metru, tedy na Můstku. Čajovna pak je asi dvě zastávky tramvají odtamtud.
Jinak, sraz bych dala mezi 13:00 a 13:30. Pro dívky, které mi psaly, že z Hlavního nádraží netrefí, přijedu, protože Hlavák je kousek odtamtud ještě ke všemu :)

Pomoc!

13. listopadu 2008 v 19:01 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
Aktualizace: mrkněte na fotky z téhla čajovny
vypadá to moc hezky a snad by nám i otevřeli dříve než v ty čtyři, ale ještě s etam musím jít podívat :)

Lolita sraz se nám rozrůstá, což je na jednu stranu dobře, na stranu druhou ovšem....to přináší jisté problémy. Tedy problémy pro mě. Včera jsem se byla podívat do té kavárny na Strossmayerově náměstí. Sice tam mají velkou místnost, která se dá pronajmout, ale ta je tak pro 15 lidí + chtějí zálohu 5000 kč :(
Čili mi postupně odpadají všechna možná místa. Čili pokud víte o nějakém místě, kam bychom se všechny vešly (podívejte se na momentální seznam přihlášených, aktualizuju ho vždycky, když mi přijde nová registrace), napište mi to sem nebo na email.(P.S.- nezačínejte ale panikařit, přinejhorším mám samozřejmě jedno místo, kde by to teoreticky šlo, ale je to kavárna a není to tam nijak závratné, proto se radši ptám tady ;) )

Přihlášení

7. listopadu 2008 v 21:33 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
Lidé, kteří (snad) přijdou na sraz:
1) Sandie
2) Miya
3) Mako chan
4) Veni chan
5) Anoila
6) Knowledge 1039 ?
7) Lalaith
8) Clover - zrušeno
9) Taurwen Vanima
10) Ayme ?
11) Forgotten Fane - zrušeno
12) Isaaca - zrušeno
13) Neko chan - zrušeno
14) Myia chan - zrušeno
15) Agnes
16) Ještěrka ?
17) Tenshi ?
18) Maxé
19) Hanako chan ?
20) Rikiki - zrušeno
21) Mitsuki
22) Nepira
23) Alfred
24) Fire de Cross
25) Lucy
26) Peroxide
27) Dorissah
28) Kaizoku
29) Myra

A ještě jsem zapomněla na tři lidi mimo, já+moji pomocníci XD

1) Ketmara (jááá XD)
2) Ashira
3) Priest

Registrace

4. listopadu 2008 v 19:42 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
Registraci prosím vyplňte a pošlete na ketmara (zavináč) seznam.cz . Žádné vaše údaje nebudou nikde použité, všechno potřebuju čistě kvůli organizaci, potřebuju vědět, kolik lidí přijde, abych mohla udělat rezervaci v čajovně, prosím pokud víte, že přijdete, napište mi to co nejdříve ať vím, s kolika lidmi mám počítat. Pokud ještě stoprocentně nevíte jestli přijdete, napište mi alespoň sem na blog do vzkazů.
Vaše telefonní číslo potřebuju jenom proto, kdybyste se třeba ztratily, přišly o něco později, či vůbec, taky se může stát, že se na poslední chvíli něco změní, třeba bude místo srazu o kousek dál, tak abych vás informovala, neobjte, nebudu vás prozvánět někdy o půlnoci XD Taky po registraci dostanete zase moje číslo z těch samých důvodů.


Přezdívka či jméno, jak chcete:) :
Věk:
Mobil:
Zúčastníte se kreslící soutěže?:

KAPACITA NAPLNĚNA, UŽ SE NEPŘIHLAŠUJTE

Pozvánka na sraz

4. listopadu 2008 v 19:31 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
Pozvánku jsem chtěla vyfotit, ale nakonec jsem si nakreslila, doufám, že příšerný obrázek neodláká většinu lidí.
Kdy a kde: 6. prosince v Praze, sobota, čas bude upřesněn, nejspíše ale mezi první a druhou hodinou odpoledne, místo srazu a čas se ale včas dozvíte :)

Pro koho?: takže, pro všechny lolitky a příznivce japonské módy. Hlavně jsem to chtěla zaměřit na začínající lolitky, nebo tedy spíše ty, které ještě nikdy na žádném srazu nebyly, třeba proto,ž e se styděly nebo neměly šaty,tady budou moct poznat ostatní dívky, se kterými si zatím třeba jenom psaly. Rozhodně to ale není jenom pro ty, které ještě nikde nebyly, vždyť s kým by se pak seznamovaly :) Vyloženě nějaký dresscode nebude, je totiž určitě hodně lolitek, které ještě šaty nemají buď proto, že se o tuto módu začaly zajímat teprve nedávno a nestihly ještě žádnou hromadnou objednávku nebo proto, že na šaty zatím nemají peníze a přece bychom jim kvůli tomu neznemožnili vstup na sraz. Povinný ale bude nějaký výrazký doplněk, který dokáže vaši příslušnost k nám XD pruhované podkolenky či rukavice, klobouček, trčiko s roztomilým japonským potiskem, náramek z kraječky, ulítlé líčení, cokoliv :)

Co s sebou?: Tááákže- obrázek do soutěže (pokud se budete účastnit, samozřejmě vás k tomu nenutím, info o soutěži zde ) XD , věci do burzy (pokud máte), cukroví (ehm....to jsme vymyslely jelikož je to předVÁNOČNÍ sraz, ale chápu pokud se vám nebude chtít dělat jenom kvůli tomu...), všechno možné svázané s lolitou, co máte, např máte nějaké zajímavé knihy s tematikou japonské módy či lifestylu nebo lolity? Nebo nějaký časopis? vyrábíte si složku kam dáváte vytištěné zajímavé články z internetu a obrázky? Podělte se, prosím :)


Co se bude dít?: Jelikož to bude začátkem prosince, bude se sraz odehrávat v čajovně. Sraz ale bude někde mimo, takže bychom ještě před tím mohly projít jedním japonským obchodem, kde se mimojiné dá koupit třeba japonská manga :) Jelikož bude nedlouho před vánocemi,mohli bychom to pojmout jako takové milé předvánoční setkání :)
Nudit se ale snad nebudete, čeká vás burza, vyhlášení soutěže, povídání a seznamování (bločky na emaily a telefonní či ICQ čísla s sebou!), jezení cukroví (snad, pokud někdo donese a nebudu jediná ^^;)
No, ale samozřejmě celkový program hlavně záleží na vás :)


Takže, zajímal by mě váš názor, vadí vám tam něco nebo se vám něco nezdá? Napadá vás ještě něco co by se tam mohlo přidat? Máte nějaké otázky (ehm, je možné, že jsem něco zapomněla napsat... ^^;)?
Budu ráda, když mi i třeba trochu pomůžete s propagací, např. když dáte pozvánku (ehm, ten obrázek, co zítra dodám a zatím tam není ^^;) nebo info k sobě na stránky a tak :)

Takže to je zatím vše :)