Leden 2009

Anoila a Dorissah

27. ledna 2009 v 17:45 | Japan Rose |  Photosessions
Zneužila jsem Anoilu a Dorissah, které přišly na přednášku o Malice Mizer, k menšímu focení XD


Report a fotky: Ztracené symfonie - Malice Mizer

27. ledna 2009 v 17:00 | Japan Rose |  Akce
24. ledna se v pražském klubu cestovatelů (restaurace Karavanseráj) konala přednáška o zaniklé formaci Malice Mizer a vlastně spíše takový sraz. Pořadateli byli Pet, Ludwig a Anoila, přičemž Pet s Ludwigem měli na starosti přednášky a Anoila zajištění zázemí (což se jí podařilo na jedničku, čajovna byla úžasná a obsluha moc příjemná).
První lidé se začali trousit už kolem druhé hodiny odpolední a ve 14:15 mohlo naplno propuknout přednášení. Nejdříve jsme se dozvěděli co to vlastně Malice Mizer je, něco málo o jejích členech (co mě zaujalo bylo, že jeden z nich měl nejradši když ho všichni nechají na pokoji XD) a poté se pouštěly klipy. Pet sice říkala, že si při tom můžeme povídat, ovšem nikdo ani nedutal. Musím říct, že ty pozdější se mi líbily, ale u těch prvních jsem se prostě musela smát a pár lidí se po mě ne moc příjemně ohlíželo XD Následné "blbůstky" a zajímavosti nejen o Manovi, skupině, ale i o Gothic a lolita módě už pomalu uvolňovaly sešněrovanou atmosféru, kdy při přednáškách bylo naprosté ticho. A závěrečný hodinový koncert už většina lidí brala spíše jen jako milou zvukovou kulisu pro vzájemné povídání a poznávání nových lidí.
Musím říct, že já se tentokrát do poznávání moc nehrnula. Nebylo mi moc dobře, proto jsem spíše zůstávala u stolečku s Anoilou a Dorissah, čímž se nesmírně omlouvám všem ostatním, které jsem znala, ale nepřišla jsem za nimi. Letmo jsem pozdravila Johanku a Tenshi, na skok se stavila za Kaizoku a pár slov si vyměnila s Mijulunou. Jelikož mi ale fotografování vlévá novou krev do žil, chvilku jsem zběsile pobíhala po čajovně s foťákem v ruce a otravovala ostatní s focením. Také jsem udělala Anoile fotky na profil, které jsem jí slíbila, sice jsme dělali společně s Dorissah a jejími 12centimetrovými platformami + naším "nezvyklým" oblečením tak trochu divadýlko pro kolemjdoucí a turisty (vzhledem k pevnému ohnisku jsem totiž musela stát od holek dál a jediná možnost jak je vyfotit celé bylo na chvilku částečně vstoupit do vozovky XD), ale stálo to za to.
Celkově mi to přišlo jako velmi povedená akce se zajímavým programem. Už se těším až bude teplo a budou se moct pořádat srazy venku. Doufám, že někdo něco zorganizuje, nebo se na to budu muset vrhnout sama (no to by to dopadlo... XD ).
Omlouvám se, tentokrát fotky nejsou nic moc.


Všechny fotky z prosincového srazu - zazipované a připravené ke stažení :)

12. ledna 2009 v 16:48 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
Moc se omlouvám, že to sem házím až teď. V tomhle .rar souboru máte všechny fotky co jsem fotila v Gobi na srazu v původní velikosti. Je tam i pár fotek, co jsem nedávala do fotoreportu, ale povětšinou je to tím, že jsou velmi nevalné kvality XD
Jo, nelekněte se, jsou absolutně bez úpravy :)


Jinak, dělejte si s nimi , co chcete-tiskněte si je, skládejte z nich vlaštovky, čmárejte po nich( XD ), ale pokud je budete dávat někam na internet je slušnost dát alespoň link sem ke mě zpátky na blog :)

Naposledy k prosincovému srazu

11. ledna 2009 v 23:03 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
Tedy, vytvořila jsem takovou "knížečku" s věcmi z prosincového srazu. Dala jsem tam reporty, které jsem našla na internetu- POKUD JSTE NĚJAKÝ NAPSALI, TAK MI NAPIŠTE A JÁ HO TAM PŘIDÁM-zatím tedy ten co jsem psala já, Sandie a Dorissah, protože jenom ty jsem našla XD, fotky ze srazu, opět platí že pokud máte nějaké na netu, tak kdybyste mi poslali link nebo poslali nějaké pěkné fotky co jste tam udělali, byla bych moc ráda :) a obrázky ze soutěže, celé je to tak nějak pěkně pohromadě a... BUDE K PROHLÉDNUTÍ NA PŘÍŠTÍM SRAZU!!!
Ano, řekla jsem si, že to bylo velmi milé takhle strávit čas předvánoční a že pokud o to bude zájem i příští rok, udělala bych pokračování. Zase tak nějak koncem listopadu, začátkem prosince.
Pokud by se přihlásilo víc lidí (což je teda docela nepravděpodobnéXD) mám už vyhlídnutou jinou čajovnu, ale pokud by nás bylo do dvaceti, bylo by to opět v čajovně Gobi, kde měli úžasný personál.
A mám spoustu času vymyslet ještě nějaké vylepšení, zatím přemýšlím o Tajném Santovi, přece jen je to předvánoční sraz, ale nevím jestli je to dobrý nápad, co když se ne každému bude chtít kupovat někomu dárek... co myslíte?
Myslím, že tak tři měsíce před srazem to začnu řešit, psát sem návrhy a tak,ale teda to dost předbíhám, vždyť je to až za 11 měsíců XD
Btw, slečny, které si zapomněly věci na srazu, chcete se někde sejít a předat si to nebo si počkáte až na další ročník XD ?