Report a fotky: Ztracené symfonie - Malice Mizer

27. ledna 2009 v 17:00 | Japan Rose |  Akce
24. ledna se v pražském klubu cestovatelů (restaurace Karavanseráj) konala přednáška o zaniklé formaci Malice Mizer a vlastně spíše takový sraz. Pořadateli byli Pet, Ludwig a Anoila, přičemž Pet s Ludwigem měli na starosti přednášky a Anoila zajištění zázemí (což se jí podařilo na jedničku, čajovna byla úžasná a obsluha moc příjemná).
První lidé se začali trousit už kolem druhé hodiny odpolední a ve 14:15 mohlo naplno propuknout přednášení. Nejdříve jsme se dozvěděli co to vlastně Malice Mizer je, něco málo o jejích členech (co mě zaujalo bylo, že jeden z nich měl nejradši když ho všichni nechají na pokoji XD) a poté se pouštěly klipy. Pet sice říkala, že si při tom můžeme povídat, ovšem nikdo ani nedutal. Musím říct, že ty pozdější se mi líbily, ale u těch prvních jsem se prostě musela smát a pár lidí se po mě ne moc příjemně ohlíželo XD Následné "blbůstky" a zajímavosti nejen o Manovi, skupině, ale i o Gothic a lolita módě už pomalu uvolňovaly sešněrovanou atmosféru, kdy při přednáškách bylo naprosté ticho. A závěrečný hodinový koncert už většina lidí brala spíše jen jako milou zvukovou kulisu pro vzájemné povídání a poznávání nových lidí.
Musím říct, že já se tentokrát do poznávání moc nehrnula. Nebylo mi moc dobře, proto jsem spíše zůstávala u stolečku s Anoilou a Dorissah, čímž se nesmírně omlouvám všem ostatním, které jsem znala, ale nepřišla jsem za nimi. Letmo jsem pozdravila Johanku a Tenshi, na skok se stavila za Kaizoku a pár slov si vyměnila s Mijulunou. Jelikož mi ale fotografování vlévá novou krev do žil, chvilku jsem zběsile pobíhala po čajovně s foťákem v ruce a otravovala ostatní s focením. Také jsem udělala Anoile fotky na profil, které jsem jí slíbila, sice jsme dělali společně s Dorissah a jejími 12centimetrovými platformami + naším "nezvyklým" oblečením tak trochu divadýlko pro kolemjdoucí a turisty (vzhledem k pevnému ohnisku jsem totiž musela stát od holek dál a jediná možnost jak je vyfotit celé bylo na chvilku částečně vstoupit do vozovky XD), ale stálo to za to.
Celkově mi to přišlo jako velmi povedená akce se zajímavým programem. Už se těším až bude teplo a budou se moct pořádat srazy venku. Doufám, že někdo něco zorganizuje, nebo se na to budu muset vrhnout sama (no to by to dopadlo... XD ).
Omlouvám se, tentokrát fotky nejsou nic moc.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama