Září 2009

Report z prvního lolita srazu Taurwen a Maxé 5.9. 2009

11. září 2009 v 13:04 | Japan Rose |  Akce
Původně jsem sem report z tohoto srazu psát nechtěla, protože jsem jej strávila s osobou, která pro mě moc znamená a se kterou už s největší pravděpodobností žádný sraz nestrávím, takže veškeré vzpomínky bolí jako nic jiného. Na druhou stranu jsem si ten sraz opravdu užila a můžu říct, že jsem poprvé za dlouhou dobu byla skutečně šťastná.
Tak tedy... vzhůru ke vzpomínání...

Omlouvám se za hrozné fotky, nechtělo se mi s sebou tahat mého "Johnnyho" (DSLR Canon EOS 450D) když už měl být jeden fotograf na srazu přítomen (Patrik :) ).

Když jsme přijížděli tramvají k Rudolfinu, děsili jsme se, že tam nikdo nebude, protože schody byly prázdné, nicméně lolitky se před poryvy větru schovaly hezky do závětří za schody. Foukalo opravdu hrozivě, můj půl hodiny složitě vyráběný účes (prostě si zezadu na hlavu nevidím xD) vypadal během minuty jako bych se ráno ani nečesala. Bohužel jsem si nevšimla, že foťák má vybité baterky, tak jsem stihla jen pár random záběrů. Třeba na tomhle je snad jako na jediném i Proxima, která některým lolitkám přinesla věci a pak pádila zase na další sraz. Jinak jsem všechny znala minimálně od vidění nebo z internetu, jenom roztomilá slečna Elizabetha pro mě byla nováčkem, který si mě ale hned získal :)
Poněkud nakřivo, ale je to ona :)
A ještě se mi podařilo vyfotit Lizard než mi začala na displeji fotoaparátu blikat červená baterčička... Přišly se Sandie obě z sukních z látky se stejným vzorem, jenom v jiné barevné kombinaci (já chci mít z té látky potah na křeslo! (*promiňte, dámy xD*).
Když jsme se všichni u Rudolfina konečně shromáždili, nastal čas na hromadné foto. Na těch ohromných schodech jsme byli jako ve výloze a lákadlo pro všechny turisty. Některé hubenější dámy vítr málem odvál, ale nakonec je vždycky někdo chytil, aby neuletěly, takže na hromadné fotce jsme všichni :)
Jo a taky jsme dostali od Tau s Maxé lízátka! Já jako nadšený lízátkofil byla v sedmém nebi!
Po hromadném fotu jsme si udělali menší procházku přes most k Valdštejnské zahradě. Ihned se na nás vrhla skupinka německých důchodců s nadšenými výrazy a dotazy co tu budeme dělat. Ovšem po mé poznámce, že tu budeme fotit fetišistické porno se netuším proč bleskovou rychlostí přesununuli na opačný konec zahrady xD
V zahradě nastalo něco jako neskonalý fotografický zmatek xD Fotil se každý s každým, všude možně. Patrik fotil Lordíky, Tenshi fotila momentky a do toho pobíhalo pár lidí se svými malými digitálními foťáčky a fotili co je napadlo :)
Já vyfotila tentokrát už pořádně Lizard...
...a Tenshi, která vypadala naprosto DOKONALE a pořád se usmívala :)
V zahradě se mi to líbilo, povídala jsem si se svým doprovodem, koukala se na květiny a konverzovala s ostatními lolitkami. Sluníčko hezky svítilo a my obešli skoro celou zahradu, abychom se na různých místech vyfotili. Jelikož mě nikdo k ničemu nenutil, tak to bylo fajn (až na hromadnou fotku, na kterých se ale člověk hezky ztratí, takže ty jsou v pohodě, žádné detaily :) ), lidi byli fajn, pokec byl fajn, život byl fajn :)
Po Valdštejnské zahradě jsme se nějakým záhadným způsobem dostali do další zahrady, kde se teda zase fotilo. Nejdříve vtipné pózy na takovém pódiu, potom zase nějaké hromadné fotky na schodech. Všechny jsou k vidění na Patrikových stránkách, tedy, pro ty, kteří nevědí, které to jsou, tak tady http://www.trik.cz/2009/lolitasraz/index.htm
Vyfotila jsem i naše sweet organizátorky
Když bylo dofoceno, začali se někteří hlásit, že už mají docela hlad, ale ještě jsme se stavili na procházku po okolí Karlova mostu a pak i po samotném Karlově mostě. Hrozně mi bylo líto Lizard, které se na vysokých platformách šlo opravdu špatně :(
Tady je ona záhadná postava, která není na žádné z Patrikových fotek ze srazu, je to totiž...Patrik!
Z Karlova mostu už jsme ale opravdu zamířili směr restaurace,kde byla rezervace. Bohužel jsme tam ale byli o hodinu dříve, takže jsme museli někde počkat... a tak jsme skončili v nedalekém KFC, přičemž se od nás ještě odtrhla skupinka, které se do KFC nechtělo a zajela si do Japan Shopu.
Vidíte je? Vidíte ty elitářky, jak si sedí v KFC u svého VLASTNÍHO stolu a na nás nebohé neznačkové lolitky pohlíží jako na póvl xD ?
U stolu s KK, Patrikem a Elizabethou to bylo fajn, děkuju vám mnohokrát :)
Mno a pak už jsme se jenom přesunuli do restaurace, kde se začalo s půjčkou loli časopisů, knížek, obrázků... Obsluha byla vtipná (asi jsme se jim vážně líbili) i když občas možná až trochu příliš přeháněla xD
Bohužel jsme se pak museli rozloučit, my pádili jinam a loli skupinka do čajovny, takže inkriminující informace z čajovny musíte vytáhnout z někoho jiného :)
Jo, teď by tu mělo být něco jako závěr. Jako člověku, co se nerad fotí mi trochu vadily všechny ty zastávky na focení s jakoukoliv věcí, co se nám zrovna objevila v dosahu, ale zbytek byl poměrně příjemná procházka Prahou v nádherném oblečení, kdy se člověk nebojí v něm vyjít ven, protože je mezi svými a ví, že kdyby na něj někdo začal pokřikovat, zbytek loli skupinky původce narážek ukope loli botkami a RHSkami. Bylo vtipné, jak se někteří snažili kolemjdoucím vysvětlit co že to tam vlastně děláme a proč jsme oblečení tak jak jsme. Taky byla sranda, když se s námi fotili jedni vytrvalí turisti, kteří chtěli neustále další fotky xD
Tak a to je vše, přátelé, veškeré připomínky, na které jsem snad zapomněla, piště do komentářů, člověk si taky nemůže pamatovat všechno xD
A snad mě nakonec Patrik nezabije, když se s vámi rozloučím jednou fotkou, kterou dělal on :)

Klasická Sandie

4. září 2009 v 23:32 | Japan Rose |  Photosessions
Takže, pokud jste četly časopis www.jetaime.waneamo.cz , tak víte, že o fotky jsem se postarala já a modelku mi dělala roztomilá Sandie :) Tady jsou fotky, které jsem tam použila a ještě nějaké navíc :)

Znáte z časopisu:
Pokračujeme dále... S těmahle fotkama jsem nic moc nedělala, ale přesto jsou zajímavé, jen už nejsou upravované, aby zapadaly do celkového ladění photosession, tedy do jedné barvy, která celý set spojí, protože jsem je do něj nezařadila.
Bohužel to vypadá, že blog.cz snižuje kvalitu fotek, když je sem hodím příliš velké, tak si to asi tolik neužijete :(