Říjen 2009

Přihlášení

28. října 2009 v 13:13 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
...aneb. na koho se na vánočním srazu můžete těšit :)

1. Minamino Shana
2. Maxë
3. T´Sal
4. Myra Black
5. Alfred
6. Lucy
7. Sandie
8. Nana
9. Taurwen
10. Bety
11. Katuka
12. Carty - zrušeno
13. Clover
14. JAm
15. Sayu
16. Emily - zrušeno
17. Danielle
18. Sentiel
19. Munamu
20. Mittel
21. Elizabetha - zrušeno
22. Venea Glorthiel
23. Rouwi
24. Taraen
25. Yorumi Akihime
26. KK
27. Arii - zrušeno
28. Velen
29. Agnes
30. Wel.herjet
31. Raz
32. Bellatrix
33. Llizard
34. Šimon
35. Kriss
36. Patrick
37. Ryuu

+

Ketmara (to jako jááá)
DEADLINE

27. října 2009 v 23:10 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
Zdravím vás opět, moji milí. Přihlášek už je spousta, ale pořád to není konečně číslo, takže bych vás proprosila, abyste PŘIHLÁŠKY POSÍLALI DO 15.LISTOPADU.

Není to tím, že bych vás chtěla nějak omezovat, prostě potřebuju vědět přesný počet lidí, abych měla čas najít jinou čajovnu, kdybych usoudila, že ta, kterou mám vyhlídnutou teďkom, je moc malá xD

A samozřejmě, pokud máte nějaké tipy na prostorné čajovny, sem s nima! Uvítám každou radu, nikdo neví, jak to nakonec dopadne :)

Registrace na vánoční sraz

23. října 2009 v 13:19 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
Takže vás zdravím :)
Protože bych potřebovala vědět, kolik lidí se nakonec rozhodne přijít, abych mohla všechno lépe naplánovat a abych nakonec nezjistila, že je nám ta místnost v čajovně buď moc malá nebo moc velká, píšu už registračku. Mno a taky se nám to datum už docela blíží, to jen tak mimochodem :)

Celkově převážná většina lidí hlasovala pro listopad, takže tak se i stane, sraz bude 28. LISTOPADU V PRAZE a nezapomeňte, že VŠICHNI NOVÁČCI JSOU SRDEČNĚ ZVÁNI!

Čajovna už vybraná je, ale nechala bych vám ji zatím jako překvapení (mno a taky si hlavně nepamatuju, jak se přesně jmenuje xD).

Přesné info stejně jako minule dám pár dní nebo týden před srazem až se domluvíme i s mimopražskými, kteří by třeba přijeli, jestli dáme ještě nějaký "předsraz" :)

A jinak pořád můžete psát své návrhy, zatím máme vše jako minule:
-kreslící soutěž
-burzu
-cukroví

+ to vypadá, že se dá v čajovně pouštět vlastní hudba, takže budeme mít notebook s hudbou a pokud budete chtít, můžete donést USBčko s vlastní hudbou, obrázky, či videem. Internet nebude možný, jednak z důvodů, které psala Sandie o článek níž, druhak... Ashira, které notebook patří nemá přenosný internet :-D

A stejně jako minule: Dokonalý outfit není podmínkou, pokud zatím nemáte, stačí nějaké znamení, nějaký doplněk, který bdue svědčit o vaší příslušnosti k lolitám, ať už to bude mašle, krajkový přívěsek nebo nějaké tričko s roztomilým potiskem. Prostě abyste nepřišly v odrbaných džínách :)

Tak a teď k registraci:
Přezdívka:
Mobil:
Styl (není nutné):
zůčastníte se kreslící soutěže?:
Jsem pražská/mimopražská(to ať vím, pro kolik lidí by kdyžtak byl předsraz, ale samozřejmě na něj budou moci i Pražští :) ):
Připomínky,návrhy (taktéž není podmínkou pokud nemáte):

Na email ketmara (zavináč) seznam.cz

Těším se a vaše emaily a nezapomeňtě, že pokud se nakonec rozhodnete z jakéhokoliv důvodu nepřijít, napiště mi to co nejdříve na email nebo mobil (rozešlu) !!! Ať se nestane jako minule, že budeme čekat na někoho, kdo se sice přihlásil, ale pak si to rozmyslel a nedal vedět. Proto budu radši, když se budete registrovat až když už budete jistě vědět, že byste chtěli přijít, popřípadně kdybyste mi do toho emailu napsali na kolik procent přijdete pokud si ještě nejste zcela jistí jestli vám to nakonec vyjde :)

Program

14. října 2009 v 23:52 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
Program... vše co se vám minule líbilo bude i tentokrát. A chtěly byste tam i něco nového? nějaké nové nápady :) ? Btw, budeme tam mít notebook :)

Prosincový/listopadový sraz 2009

12. října 2009 v 21:55 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
Táááákže.... Vážené dámy, vážení pánové, dovoluji si vám oznámit, že už je nejvyšší čas dohodnout se na datu letošního "prosincového" srazu. Proč v uvozovkách? On měl i minulý rok původně být v listopadu, ale v prosinci mohlo více lidí. Ale pořád je to spešl vánoční sraz s cukrovím (rumové kuličky budou!)!

Tak povídejte, povídejte...první sobota v prosinci nebo poslední sobota v listopadu? Nekoliduje to s nějakou jinou velkou akcí doufám (jako minule, kdy jsme to odkládali kvůli Akiconu).

Takže:

28. listopad

nebo

5. prosinec

?

Nebo někdy úplně jindy?