Srpen 2010

Sandie - detaily

28. srpna 2010 v 20:50 | Japan Rose |  Photosessions
Naprosto improvizované focení, ze kterého vzešlo pár moc krásných detailů...

Piknik/Oslava/Setkání/Whatever 11. srpna 2010 :)

11. srpna 2010 v 22:59 | Japan Rose |  Akce
Jelikož v sobotu to opravdu na hezké počasí nevypadalo a koncem srpna bdue spousta práce, zkouškové a tak, přesunuly jsme piknik jen o pár dní později. Je sice pravda, že kolem třetí, kdy byl sraz, nás trochu vylekala temná mračna stahující se nad Národním divadlem, po pár kapkách se ale déšť rozhodl, že nám to nebude kazit, a přesunul se jinam :)

Nakonec nás bylo nečekaně mnoho :) Já, Shana, Hozzy, David, Lyra, Rimona a Patrik jsme se setkali už u divadla, po cestě se k nám připojila ještě Ještěrka se Sandie a Dejw už na nás čekal na lavičce na Petříně. Během pikniku se k nám připojili ještě Gobbloch, Lysander(doufám, že se tak jmenuje) a Dita :)

Jako první byl přípitek a dali si opravdu všichni :)
nalévá seeee
tady je můj kelímek xD
ještěěěě
shana si taky dala :)
mňam mňam
Patrik si pak začal zašívat ponožku...
Patrik
...a kluci začali hrát šachy
šachy
Holky a Dejw
sandie, ještěrka, dejw
Lyra
lyra
Kytka, kterou jsem dostala :)
kytka
Sedíme, koukáme, kecáme
Hozzy a Lyra
vysmátý dejw
Lyra
Patrik
Ještěrka, dejw a david
rozvalení
Dortíky od Gobbloch!
koukáme, kecáme
...
Sandie podruhé
A pak...se to stalo. Shana přinesla pejska! Se kterým se samozřejmě každý chtěl hned pomazlit :)
shana a Itsugo
Rimona!
Pamatujete na jistou fotku ze srazu na Dobříši, kde Myra dělá jisté gesto a u toho je popisek "Myra mluví neustále jen o Alfrédovi" ? Tak sem by se hodil popisek, že Shana mluví neustále jen o Lukášovi xD
Shana mluví o Lukášovi
Naše společnice vosy
mňam mňam dortíček
polapená!
Pak to začalo vypadat, že bude pršet, tak jsme se sbalili...
sbaleno!
...a přesunuli na hřiště :)
Lyra na houpačce
blbnutí na něčem neidentifikovatelném
Ještěrkaaaaa
Rimonaaaaa
Ketmaraaaaa
společné foto :)
kam asi koukají?
Poté se všichni někam rozprchli, domů, do čajovny...

Naštěstí nám nepršelo, jídla bylo mnoho (ještěrko, zamilovala jsem se do těch čokoládových koláčků!), pití taktéž a dobré nálady taky. Už se těším až vás zase všechny uvidím :)

Fotky z Advíku 2010

9. srpna 2010 v 21:57 | Japan Rose |  Akce
Tak tady jsou všechny fotky z Advíku od fotografů, jelikož jsou tam i ty moje, tak už je sem na blog dávat nebudu. Ovšem pokud bude někdo chtít, tak ať mi napíše email nebo sem do komentářů a já mu jeho fotku pošlu ve větším rozlišení a bez loga :)


Jelikož jsem ale fotila s některými lidmi zvlášť, přeci jen sem ještě nějaké fotky hodím, bylo to takové hlloupé dávat tam 20-30 fotek jednoho člověka, tak jsem každému vybrala tu nejreprezentativnější :) a zbytek zde či rozešlu těm, se kterými jsem domluvená :)

Advík 2010

3. srpna 2010 v 16:20 | Japan Rose |  Akce
Nevím, jaký zlý duch mě to posedl, když jsem Patrikovi do telefonu potvrzovala, že ano, že budu dělat na Advíku fotografa a může se mnou počítat. Každopádně až na Advíkovských stránkách uvidíte nějaký příšerný tmavý nebo přesvětlený fotky, budete vědět od koho jsou.

Lolita linie byla první dva dny a musím říct, že se opravdu vydařila. Zajímavé přednášky i přednášející, burza, focení, dramatický workshop... Jelikož jsme měla fotit, vytáhla jsme nejprve pár lolitek na louku za školou a něco málo s nimi nafotila (Betty, máš štěstí, tvoje fotky vypadají NÁDHERNĚ!). Zúčastnila jsem se ještě diskuze na téma život s lolitkou a přednášky o šití (možná ještě něčeho jiného, ale teď si nevzpomenu, vzpomínám podle fotek), pak mi ale přišlo takové hloupé jen sedět a vypadala jsem se před školu fotit foceníchtivé cosplayery a cosplayerky. Bohužel ač mi Patrik říkal, že se spousta lidí ochotně nechá vyfotit, asi jsem narazila na špatný výběr nebo nevím, ale ode mě se nenechal vyfotit skoro nikdo, tak jsem s pokleslou myslí šla fotit lolitky, které znám a které mi neutíkaly ze záběru. Druhý den lolita linie (čtvrtek) se mi ještě podařilo vylákat na photoshoot umírající Adriu a Lucy. přednáška od Lucy o tom co se za poslední rok událo v komunytě byla GENIÁLNÍ! Stejně jako Jamin dramatický workshop, to byste nevěřili jak úžasně se dokáží někteří ksichtit xD Lolita burza mě málem zabila, když se v prvních okamžicích po jejím otevření dovnitř navalilo snad 200 lidí, bohužel sjem seděla u vlastního stánku a když jsem se pak když se to uklidnilo šla podívat na ostatní stánky, měly už všechny übercool věci vyprodané :( obzvlášť mě to mrzí u Maxé na jejíž stánek jsem se strašně těšila :( Pak se mi ještě podařilo nafotit Munamu v bílé a Neadirian než jsem musela zmizet na lolita přehlídku, kde jsem byla jako casual lolita. Musím říct že to všem NESKUTEČNĚ slušelo, hrozná škoda, že jsem nevěděla jak to bude a nevzala si do zákulisí foťák, lolitky nakukující skrz mezery v závěsu na pódium (protože vlastně nikdo nevěděl co má dělat) vypadaly hrozně vtipně xD Jen mě trochu mrzelo, že jsem na sobě neměla nic lepšího, nevím jestli moje casual byla poznat, Katuka se mě dokonce zeptala jestli předvádím nebo tam jenom jsem s nima. No a pak sjem musela utéct na Vinohrady, kde jsem absolvovala narozeninovou večeři s rodiči.

Původně jsem plánovala jít jen na lolita linii, ale jakožto fotograf jsem musela i na zbytek a vůbec toho nelituju! Já bych přišla o tolik zajímavých věcí! Karaoke soutěž byla dokonalá, stejně jako cosplay contest,matsuri, galavečer, DDR, Singstar... Pobíhala jsem tam od události k události, z místnosti do místnosti... občas jsem zaskočila do bufetu, většinu časusjem pak postávala před vchodem a odchytávala si lidi na focení. Opravdu hrozná škoda je, že poslední den (v sobotu) co jsem tam byla se mi vybil foťák :(

Taky bych chtěla poděkovat všem lidem, kteří tam se mnou trávili čas, Shaně, Ashiře, Hozzymu, Kůzleti, Anasis, Rimoně a její partě, Davidovi, Ještěrce, Mitsuki, Mieko, Betty, Lyře... určitě jsem na někoho zapomněla ak ať mi to odpustí a taky se mezi tyto lidi počítá. Byly to pro mě opravdu hrozný dny a díky vám jsem zapomněla na všechno co mě trápí nebo alespoň po dobu co jsem byla s vámi jsem na to tolik nemyslela.

Vím, že to není report v klasickém slova smyslu, je to hodně subjektivní náhled na Advík, ale nemám čas psát nic jiného, čeká mě propbrat se 900 fotkami a najít pro Patrika nějaké použitelné na oficiální web Advíku, musím napsat pár článků na jeden web kde jsem na praxi do školy a taky mi dneska přišlo DDR, které jsem dostala od rodičů k narozeninám!

Pár fotek z malého foťáčku, který jsem si vzala na random shoty vedle svojí zrcadlovky:
Dramatický workshop od Jam
Dramatický workshop
předvádíme CHTÍÍÍÍÍÍÍČ
Lolita burza
lidičkové zezadu
rouwi a její stánek
stánek Taurwen a Maxé, které mi pořád utíkaly tak je nikde nemám vyfocené :(
vražedně se tvářící JAM
ehm, já
Blbnutí venku
psycho Shana!
s anasis a Kůzletem
néééé, itovksy mi kouká černá spodnička zpod bílé sukně!!!!
můj donutek od Rainbow Factory!
Ano, egoisticky jsem tam napostovala samé fotky se mnou xD nebojte, zbytek se objeví buď tady nebo na stránkách advíku ( a tam už nidke nebudu xD)...I když většina jich bude tady, Patrikovi vybírám od každého člověka jednu fotku, ať to tam nezaspamuju a tady bude ten zbytek popř. zájemcům fotky rozešlu. Tyhle jsou vytažené z normálního digifoťáku a nezmenšované, ale předpokládám,že blog.cz si je zmenší sám, tak to bude koukatelné :) když to bude nějak blbnout, tak všechny fotky zmenším na normální velikost