Říjen 2010

Vánoční sraz III

16. října 2010 v 23:44 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
Zdravím vás!
Tak se nám blíží vánoce a s nimi i pravidelný vánoční sraz, který se letos bude pořádat již třetím rokem. Takhle brzo píšu i proto, že se mi začínají množit dotazy, jestli vůbec bude :) Jedná se o Newbies friendly sraz a jelikož se na něj většinou hlásí dost lidí, potřebovala bych tak předběžně vědět, kolik se vás tak chystá přijít, abych podle toho mohla sehnat prostory.

Také pak dám hlasovat o datu srazu, ale na výběr bude mezi první sobotou v prosinci a druhou sobotou v prosinci.

Proto vás žádám, všechny, kteří se chystáte přijet, abyste se mi sem napsali, případně pokud víte, že ještě někdo z vašeho okolí se chystá, tak ho napište taky. Není to nic závazného, jedná se vyloženě o to, abych byla informovaná jak velkou asi tak mám shánět čajovnu.

Přičemž zde vyvstává další problém... a tím jsou prostory. Pokud někdo víte o DOSTATEČNĚ velké čajovně, prosím napište mi sem vaše tipy! S místem je každoročně problém, protože se mi zdá jako by čajovny nepočítaly s tím, že by se tam chtělo sejít více jak třicet lidí. Ale kdyžtak to nemusí být ani čajovna, prostě dostatečně velké prostory, klidně kavárenského tipu :)

Jinak co se týče programu...burza, cukroví i kreslící soutěž zůstávají, pokud byste uvítali nějakou inovaci, nestyďte se napsat :)