Listopad 2010

Co bude na prodej na burze

30. listopadu 2010 v 10:01 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
  Přemýšlela jsem o tomhle článku už dříve,ale píšu ho až teď, když se mě na to zeptalo více lidí - místo pro věci na prodej na srazu bude, svoje výrobky opatřete cenovkami, budou rozložené na stolech v druhé části místnost. Closet cleaningové věci můžete nechat kolovat ( xD ) nebo je rozložit na gauče u stolů (to pro to, aby se odlišily věci nové od použitých), ale taktéž platí, že byste je měli opatřit cenovkami.

  Říkám, že je předem určené místo na věci na prodej, kam by se všichni měli vejít, ale samozřejmě to počítá s tím, že se tam nenahrnou všichni najednou o.O

  Kdo si chce jít věci na prodej připravit a rozložit ještě před srazem, nechť mi napíše email a domluvíme se.

  Kdo zatím vím, že bude prodávat - Carmilla, Ophelia without eye (přívěsky sladkosti), Original sin (ehm, doufám, že to píšu správně), Gobbloch tašky ( http://e-prodavac.cz/sbj/pro-oko/tasky.html ) a . Pokud chcete, abych sem hodila nějaké ukázky toho, co budete prodávat, směřujte veškeré dotazy a fotky na email :) Taktéž doplnění značek, když víte, že něco donesete, to stačí napsat sem do komentářů a já vás sem připíšu :)

Aktuální info k Vánočnímu srazu

27. listopadu 2010 v 0:37 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
Tak už je vše domluveno, prostor vyřešen, čajovník  vyděšen.

Sraz 11.12. v 12:30 - Stanice metra "A" Hradčanská - sraz není nikde dole na nástupišti, ale hned jak vyjedete na povrch zemský (to jako úplně pryč z metra), nahoře u trati (jsou tam koleje a závory, to nepřehlídnete :) - jen kdyby někdo tápal - dole v metru hned jak vyjedete po eskalátorech doleva a pak doprava). Čekáme maximálně půl hodiny (ale prosím, snažte se přijít co nejdříve!), což znamená, že v 12:50 začínám obvolávat lidi, co zatím nedorazili a ve 13:00 vyrážíme směr čajovna (je to kousek odtamtud, nepojede se už žádným dopravním prostředkem).

Čajovna, do které jdeme, se jmenuje Hradčanská čajovna http://dejvicka-cajovna.cz/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=45&Item . Pokud chce někdo dorazit až tam nechť se mi prosím nahlásí, ať na něj nečekáme.

Pár poznámek:
1) Bude nás dost, proto se čajovník ptá - pokud si budete objednávat čaj, jehož příprava trvá déle, nebo kus kus, napište mi to sem a já mu dám vědět, ať nějaké věci předpřipraví a nečekáte pak na svoji objednávku moc dlouho.

2)Bude se sedět na zemi, počítejte s tím, polštářků tam není zas až tolik, takže pokud máte možnost, doneste si raději vlastní.

3)Na burzu tentokrát bude vydělené předem určené místo, takže by měla být přehlednější než minule, prosím opatřete svoje zboží cenovkami. Je možné přinést věci jak vlastní výroby, tak closet cleaningy. Taky počítejte s tím, že spousta značek tam bude prodávat své výrobky, tak si kdyžtak vemte dostatek peněz.

4)Čaje se platí při odchodu - budou se odškrtávat z hromadné objednávky, zatím s tím nikdy nebyly žádné potíže, tak doufám budeme v této tradici pokračovat a nikdo neuteče bez placení.

5)Cukroví! Vlastnoručně udělané či koupené, na tom nesejde, můžete donést, v čajovně nám za to hlavu neutrhnou xD

6)Doneste všechny věci, co by mohly ostatní zajímat, artbooky, mangy, knihy, fotoknihy, etc. :)

7)Okolí místa srazu není příliš foto-friendly, takže bude společná fotka nejspíše s nějakým velmi industriálním pozadím xD

8)Už si na nic nemůžu vzpomenout, ale určitě jsem na něco zapomněla, tak to sem kdyžtak dopíšu xD

Pokud vám něco není jasné, ptejte se :) Pokud máte nějaké poznámky, napište je :)

KONEC PŘIHLAŠOVÁNÍ

24. listopadu 2010 v 0:01 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
Drahé lolitky, tak tu máme 23.11. a tímto datem končí přihlašování na vánoční sraz.
Už tak je nás požehnaně a lidi, kteří to v daném termínu nestihli už prostě nemůžu vzít i z kapacitních důvodů, takže to prosím neberte jako nějakou buzeraci, že se dalo přihlašovat jen doteď, času na poslání přihlášky bylo dost.

Prosím, pokud budete vědět, že nepřijdete, dejte mi co nejdříve vědět nejlépe emailem, pokud se to dozvíte až bezprostředně před srazem tak sms na číslo, které vám pošlu.
Taktéž účast není povinná, pokud si to v průběhu těch čtyř týdnů do srazu rozmyslíte a nebudete chtít přijít, prosím, napište mi to co nejdříve!

A kdo že se nakonec přihlásil?

1) Mitsuki
2) Kůzle
3) Anasis
4) Akira/Seffie
5) Rouwi
6) Betty
7) Veni
8) Maxë
9) Yorumi Akihime
10) Sandie
11) Mittell
12) Marky
13) Taurwen
14) Miko
15) Katuka
16) Adria
17) Agnes
18) Quiquilla
19) JAm
20) WEL
21) Shana -ZRUŠENO
22) Myra
23) Alfred
24) Mieko
25) Arii
26) KK
27) CenturyChild
28) Haru
29) Tenshi (Angelika)
30) Ophelia - ZRUŠENO
31) Lyra
32) Nixi-Mio
33) Evelína
34) Gobloch
35) Melody
36) T'Sal - ZRUŠENO
37) Carty
38) Iri -ZRUŠENO
39) Střelka - ZRUŠENO
40) Eglantin
41) Mirabel
42) Dasty Harst
43) Ještěrka
44) Yuuri

...a příště si budeme muset pronajmout hangár xD

Omlouvám se všem, které tam má roztržitost zapomněla napsat ^^; Zkontrolovala jsem emaily a snad už je to v pořádku :)

Fotošůtový sraz - Rouwi a Veni

13. listopadu 2010 v 20:02 | Japan Rose |  Photosessions
Opět se omlouvám za fotky...nevěděla jsem si s nimi moc rady a chtěla jsem je ladit do podzimna...
překrásná fotka Veni .)

Registrace 2010

9. listopadu 2010 v 13:13 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
Tak a teď k registraci. Co je nutné mi poslat na email ketmara (zavináč) seznam.cz

Přezdívka:
Mobil:
Pražská/mimopražská:
Připomínky,návrhy (není podmínkou pokud nemáte):

Registrace je nutná a povinná pro všechny, kteří chtějí přijít. I pro ty, o kterých vím, že jistojistě přijdou. Je pak jednodušší vše organizovat, vím s kým počítat, kolik lidí přijde a na koho ještě čekat až budeme teda čekat na místě srazu.

Váš mobil nebudu nikomu dávat ani ho nikde rozhlašovat, potřebuju ho pouze pro snazší komunikaci a případ, že náhodou nepřijdete, budete mít zpoždění, ztratíte se v Praze a tak. Emailem vám pak samozřejmě pošlu svůj mobil, abyste mi v případě nutnosti mohli napsat :)

Menší vychytávka - každý večer budu aktualizovat seznam přihlášených, to pro případ, že by se některé emaily ztratily, tak se prosím dívejte jestli tam jste a pokud vás tam nezapíšu, znamená to, že mi vaše registračka nepřišla a je nutné ji poslat znova. Neodkládejte prosím přihlášení na poslední chvíli. Deadline je 23. listopadu !

No, to by mělo být vše,pokud mě něco napadne, napíšu to sem xD Prozatímní info o sraze zde http://japan-rose.blog.cz/1011/program-2010 , veškeré otázky do komentářů nebo na email, obojí kontroluju každý den :) Jsem zvědavá jak všechno nakonec dopadne, doufám, že dobře :)

Program 2010

9. listopadu 2010 v 12:58 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
Už je tady zas
předvánoční loli sraz...

Tak a je dohlasováno a vzhledem k tomu, že se většina lolitak vyjádřila kladnější vztah k datu druhému, není jistě překvapením (pro ty, co průběh hlasování průběžně sledovali), že se sraz uskuteční 11.12. 2010 !

Vím, že se každým rokem opakuju, ale jak víte, opakování je matka moudrosti, proto se na následujících řádcích dozvíte, na co se můžete těšit.

Úplně první sraz jsem  uspořádala proto, že jsem sama byla nováček a spousta nováčků v té době (začala se zrovna naše loli základna rozrůstat) psala na různá fóta jak se bojí přijít na sraz atd.
No nebojte se, pořád platí, že je sraz NEWBIES FRIENDLY, není nutné přijít v dokonalém lolita outfitu, počítá se alespoň pokus :) Čili pokud vám chybí nějaká část lolita outfitu, přijďte klidně jen v tom, co zatím máte, abychom vás alespoň jako lolitku identifikovali, buď podle mašle, sukně se spodničkou nebo nějakého jiného výrazného doplňku. Nechci číst komentáře, že se někdo stydí přijít, protože nemá k lolitě vhodné zimní boty xD

O místě a čase srazu vás VČAS upozorním emailem (a bude to i tady na stránkách) minimálně týden dopředu.

REGISTRACE na sraz je nutná a nutné je i poslat ji VČAS, vše potřebné bude v článku s registrací, který napíšu hned po tomhle :)

CUKROVÍ: Samozřejmě ráda bych navázala i na tuhle tradici, takže pokud pečete, klidně nějaké doneste! I koupené pokud máte rádi nějaký specifický druh :) Já péct neumím, čili u mě to budou zase jenom rumové kuličky xD

Tématem KRESLÍCÍ SOUTĚŽE avizovaným už v předchozím článkou jsou NETRADIČNÍ LOLITA STYLY - aneb jak se dá zlolifikovat skoro vše... harry potter lolita?  Burlesque ero lolita? Případně lolita outfit podobající se jablku? Fantasii se meze nekladou. Odměněna budou jako obvykle první tři místa :)

Součástí srazu bude i BURZA LOLITA OBLEČENÍ A DOPLŇKŮ. Ze zkušenosti vím, že to většinou dopadá tak, že prodejci si věci rozloží kdy se jim zachce a kde se jim zachce protože většinou není žádné větší místo, kam by se věšli všichni, tak prosím omluvte tento nedostatek. Můžete přinést closet cleaningové věci, vlastní výrobky, pokud vám přišlo něco z internetu a je vám to malé, vlastně cokoliv co chcete prodat.

A nakonec jako obvykle, přineset cokoliv, co si myslíte, že by mohlo zaujmout...Mangy, časopisy, knihu s návody na výrobu šperků či šití, artbooky, složky s vlastnoručně nakreslenými obrázky, povídky...

Tak a to je prozatím vše, co mě napadá :) Pokud máte nějaké připomínky, návrhy na vylepšení, komentáře či stížnosti, nebojte se sem napsat :) A pokud se stydíte zeptat veřejně, napiště mi email :)

Fotošůtový sraz - Betty

1. listopadu 2010 v 18:16 | Japan Rose |  Photosessions
Nejsem s nimi moc spokojená, ale tak což.
KK fotí

HLASOVÁNÍ O DATU VÁNOČNÍHO SRAZU!

1. listopadu 2010 v 17:49 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
Datum, které se bude hodit více lidem, bude určeno jako datum v pořadí již třetího vánočního srazu. Je potřeba vybrat ho už teď, aby se mohla rezervovat čajovna, mívají tam často rezervace na celou čajovnu a nerada bych, aby nám to někdo vyfoukl, neb další takhle velkou už asi neseženu.

Hlasování začíná teď v pondělí 1.11. a končí za týden, řekněme v pondělí zase touhle dobou.
Od úterka pak už budu potřebovat, abyste posílali přihlášky.

Na výběr je:

První sobota v prosinci - 4.12.

Druhá sobota v prosinci - 11.12.

Datum, které by se vám hodilo, napište do komentářů.

A jelikož se mě na to už spousta lidí ptala... Téma kreslící soutěže na tento rok je

NETRADIČNÍ LOLITA STYLY - aneb jak se dá zlolifikovat skoro vše... harry potter lolita?  Burlesque ero lolita? Případně lolita outfit podobající se jablku? Fantasii se meze nekladou. Odměněna budou jako obvykle první tři místa :)