Září 2011

Váš názor

28. září 2011 v 14:04 | Japan Rose |  O blogu a o mně
Hodně dlouho přemýšlím o tom, co si o mně lidé vlastně myslí. Obzvláště ve chvílích, kdy přede mnou někdo mluví o někom jiném a řekne něco ve smyslu "Ten její post byl úchvatný, ale všimly jste si těch jejích tlustých lýtek/skvrny na sukni/neupravených vlasů/toho, jak přibrala...?" Přemýšlím pak, říká něco takového i o mně? Myslel si někdo něco podobného i o tom, co jsem posledně dala na internet? Je mi líto, že lidé většinou raději nekomentují, než aby řekli/napsali něco špatného :( Opravdu, ne každý se hned rozohní a začne je za to všude pomlouvat nebo pro změnu vyhrožovat sebevraždou.

Pokud se člověk opravdu hodně nesnaží nebo se nenajde nějaká "dobrá duše", která mu vyslepičí, že ho někdo pomlouvá, tak nemá moc šanci zjistit názor ostatních lidí. Jasně, můžu se jich zeptat osobně, ale mám dojem, že vám nikdo, kdo nechce přijít o vaši přízeň, neřekne například že jste ufňukaný malý parchant, co si neváží toho, co má. Teda... samozřejmě se vždycky někdo takový najde, ale jedná se spíše o výjimky.

Takže... pokud to nezní moc ufňukaně a sebestředně... jaký je váš názor na mě? Komentujte klidně anonymně, nebo možná raději anonymně, protože mi přijde, že pod rouškou anonymity lidé řeknou i to, co pod vlastním jménem nedodají, ale myslí si to. Vlastně nechci znát názor jen na sebe, ale i na to, co dělám, na blog, na fotky, na šperky... C´ mon, je státní svátek a máte volno, takže kdyby si někdo našel chvilku a něco mi sem napsal, budu moc ráda :)