Listopad 2011

Informace + hlasování o jídle

18. listopadu 2011 v 12:37 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
Dneska jsem rozeslala emailem informace k Vánočnímu sraz, tak se prosím všichni podívejte, pokud vám email nepřišel, napište mi sem a já vám ho pošlu znova. Informace budou zveřejněné i tady na blogu - zhruba do tří dnů. Nejdříve jsem se ale chtěla zeptat:

V ČAJOVNĚ NEVAŘÍ, MÁME VŠAK MOŽNOST PŘINÉST SI VLASTNÍ TOUSTOVAČ A PAK BUDEME MOCT DĚLAT TOUSTY, CENA ZA DVA TOUSTY BY SE POHYBOVALA TAK DO 30KČ, MĚLI BYSTE ZÁJEM?

Přihlášení na Vánoční sraz 2011

5. listopadu 2011 v 9:49 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
PŘIHLAŠOVÁNÍ JE U KONCE, DALŠÍ LIDI NEMŮŽEME VZÍT, NEZLOBTE SE, ALE ČAJOVNA NENÍ NAFUKOVACÍ, PROTO UŽ MI NEPIŠTE DOTAZY, NA MÍSTA ODHLÁŠENÝCH LIDÍ JSEM VZALA LIDI, SE KTERÝMI JSEM BYLA DOMLUVENÁ, ŽE MI NAPÍŠÍ AŽ BUDOU VĚDĚT, JESTLI MAJÍ ČAS, PROTO I KDYBY SE JEŠTĚ NĚKDO ODHLÁSIL, NEMŮŽEME DALŠÍ LIDI VZÍT, JELIKOŽ JSME S TÍM, ŽE SE NĚKDO ODHLÁSÍ, POČÍTALI.

1. Midnight Baby
2. Clover
3. Mitsuki
4. Doprovod od Mitsuki
5. Myra
6. Alfred
7. Lysandra
8. Cherri
9. Veni
10. Elizabetha
11. Taurwen
12. Maxé
13. Miko
14. T´Sal
15. JAm
16. Gobbloch
17. Yorumi
18. Sandie
19. Mittel - ZRUŠENO
20. Len
21. Ryazaki
22. Kůzle
23. Nephala - ZRUŠENO
24. Gábi
25. Ještěrka
26. Inkognita - ZRUŠENO
27. Lucy
28. Kriss - ZRUŠENO
29. Wel
30. Seffie
31. Přítel Veni
32. Niva
33. KK
34. Elisse
35. Bety
36. Velen
37. Quiquilla
38. Katuka
39. Haru
40. Ruth - ZRUŠENO
41. Melody
42. Evelína
43. Rouwi
44. Nex Netix
45. Oxiama
46. Mirabel
47. Tenshi
48. Fabian
49. Denerog
50. Akeshi
51. Anasis
52. Gedžitka
53. Slečnatrollka
54. Yorika
55. Ufňukaná Uršula

PROSÍM, POKUD Z JAKÉHOKOLIV DŮVODU NEBUDETE MOCT JET, DEJTE VĚDĚT CO NEJDŘÍVE!

Registrace 2011

3. listopadu 2011 v 11:03 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
Co je potřeba mi zaslat na email ketmara (zavináč) seznam.cz :

REGISTRACE POSÍLEJTE DO 13.11. 2011 VČETNĚ! JE POTŘEBA ZAJISTIT ČAJOVNU VČAS. PROSÍM, NEODKLÁDEJTE REGISTRACI NA POSLEDNÍ CHVÍLI. PŘIHLÁŠENÉ PO TOMTO DATU NEBUDE MOŽNÉ Z KAPACITNÍCH DŮVODŮ PŘIJMOUT.

Přezdívka:
Mobil:
Pražská/mimopražská:
Vezmu s sebou něco na burzu?:
Připomínky,návrhy (není podmínkou, pokud nemáte):
PŘIPOMÍNÁM, ŽE REGISTRACE JE NUTNÁ A POVINNÁ PRO VŠECHNY I PRO TY, KTEŘÍ MI ŘÍKALI, ŽE URČITĚ PŘIJDOU. VZHLEDEM K POČTU PŘIHLÁŠENÝCH KAŽDÝ ROK SI OPRAVDU NEMŮŽU PAMATOVAT, KDO VŠECHNO MI ŘÍKAL, ŽE ANO A KDO ŘÍKAL, ŽE NE, A POTŘEBUJU PŘESNĚ ZNÁT POČET LIDÍ, KTEŘÍ PŘIJDOU.
Váš mobil nebudu nikomu dávat ani ho nikde rozšiřovat, slouží jen pro lepší komunikaci, kdybyste se třeba ztratili v Praze nebo dorazili později, nestíhali, atd. Samozřejmě vám pošlu svůj mobil v emailu, který budu rozesílat hromadně spolu s informacemi o srazu až budu vědět přesné místo a a čas.
Každý večer se budu snažit aktualizovat seznam lidí tady na blogu, kteří jsou přihlášení, pokud jste posílali registraci a neobjevíte se na něm do dvou dnů, něco se porouchalo - to jest pošlete mi registraci znova.
POkud máte nějaké další dotazy, pište na email nebo do komentářů k tomuto článku.

Vánoční newbies friendly sraz Praha - program, informace

3. listopadu 2011 v 10:55 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
Tak bylo demokratickým hlasováním rozhodnuto, že se sraz uskuteční - 3.12.2011 !

Už počtvrté budu psát k informacím do srazu a programu skoro totéž, ale aby si to třeba nově příchozí nemuseli někde hledat, zde shrnuji veškeré informace ke srazu, opakování jest matkou moudrosti, takže si to můžou přečíst i staří veteráni ze srazů xD:

1) Sraz je NEWBIES FRIENDLY, to znamená, že vítáme i nováčky, kteří třeba nemají zatím dokonalé outfity nebo ještě nikoho v komunitě moc neznají a rády by se seznámily se slečnami, s kterými třeba zatím komunikují jenom přes internet.

2) O místě i čase srazu budete včas informováni zde na stránkách, nejdříve spustím registraci a po skončení registrace, až budu přesně vědět, kolik lidí přijde, sem informace vypíšu. Je potřeba se VČAS registrovat, bohužel nregistrované nebude možno z kapacitních důvodů přijmout. Článek s informacemi o registraci bude následovat :)

3) Jako již tradičně je možné přinést CUKROVÍ, jedná se o vánoční sraz, tak abychom nastolily vánoční atmosféru. Minulý rok se mě spousta lidí ptala, jestli mají někomu nosit dárky... Jistě slečny, které se mezi sebou znají, si nejspíše dárky mezi sebou předají, ale pokud nikoho neznáte a dárek mu nosit nechcete, netrapte se tím :)

4) Pravidelně bývá součástí srazu BURZA, takže očítejte s tím, že můžete přinést třeba své výrobky nebo closet cleaningy. Zatím nevím, v jaké budeme čajovně ani kolik tam bude místa, občas se místo zajistit dá, jindy si to slečny rozloží někde kolem svého stolečku s čajem, každopádně včas informuju, jestli tam bude nějaké spešl místo vyhrazené.

5) Můžete s sebou přinést cokoliv vás napadne a myslíte, že by mohlo ostatní zajímat - mangu, artbooky, časopisy související s Japonskem...

6) Rozhodla jsem se dodržet i tradici kreslící soutěže, letošním tématem bude Zlolizování nějaké filmové, seriálové, knižní či komixové postavy. Batman lolita? Proč ne!

7) Nic dalšího mě zatím nenapadá, pokud máte nějaké dotazy či návrhy, pište je sem do komentářů :)