Vánoční newbies friendly sraz Praha - program, informace

3. listopadu 2011 v 10:55 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
Tak bylo demokratickým hlasováním rozhodnuto, že se sraz uskuteční - 3.12.2011 !

Už počtvrté budu psát k informacím do srazu a programu skoro totéž, ale aby si to třeba nově příchozí nemuseli někde hledat, zde shrnuji veškeré informace ke srazu, opakování jest matkou moudrosti, takže si to můžou přečíst i staří veteráni ze srazů xD:

1) Sraz je NEWBIES FRIENDLY, to znamená, že vítáme i nováčky, kteří třeba nemají zatím dokonalé outfity nebo ještě nikoho v komunitě moc neznají a rády by se seznámily se slečnami, s kterými třeba zatím komunikují jenom přes internet.

2) O místě i čase srazu budete včas informováni zde na stránkách, nejdříve spustím registraci a po skončení registrace, až budu přesně vědět, kolik lidí přijde, sem informace vypíšu. Je potřeba se VČAS registrovat, bohužel nregistrované nebude možno z kapacitních důvodů přijmout. Článek s informacemi o registraci bude následovat :)

3) Jako již tradičně je možné přinést CUKROVÍ, jedná se o vánoční sraz, tak abychom nastolily vánoční atmosféru. Minulý rok se mě spousta lidí ptala, jestli mají někomu nosit dárky... Jistě slečny, které se mezi sebou znají, si nejspíše dárky mezi sebou předají, ale pokud nikoho neznáte a dárek mu nosit nechcete, netrapte se tím :)

4) Pravidelně bývá součástí srazu BURZA, takže očítejte s tím, že můžete přinést třeba své výrobky nebo closet cleaningy. Zatím nevím, v jaké budeme čajovně ani kolik tam bude místa, občas se místo zajistit dá, jindy si to slečny rozloží někde kolem svého stolečku s čajem, každopádně včas informuju, jestli tam bude nějaké spešl místo vyhrazené.

5) Můžete s sebou přinést cokoliv vás napadne a myslíte, že by mohlo ostatní zajímat - mangu, artbooky, časopisy související s Japonskem...

6) Rozhodla jsem se dodržet i tradici kreslící soutěže, letošním tématem bude Zlolizování nějaké filmové, seriálové, knižní či komixové postavy. Batman lolita? Proč ne!

7) Nic dalšího mě zatím nenapadá, pokud máte nějaké dotazy či návrhy, pište je sem do komentářů :)
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lil Lil | 18. listopadu 2011 v 19:05 | Reagovat

Ta kreslící soutež bude probíhat tam nebo máme přinést hotový  obrázek?

2 JAm JAm | E-mail | 5. listopadu 2012 v 17:05 | Reagovat

KETMAROO??? 3.12 JE PONDĚLÍ...

3 Japan Rose Japan Rose | 5. listopadu 2012 v 17:19 | Reagovat

[2]: Minulej rok to byla ale sobota :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama