Listopad 2012

Informace - Vánoční lolita sraz 2012

24. listopadu 2012 v 14:31 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
Tak se nám blíží vánoční sraz, takže je na čase napsat nějaké další informace!

*Sraz se uskuteční 1.12. 2012 v pražské kavárně Knoflík, kterou máme celou rezervovanou jenom pro nás. Kavárna se nachází na Palmovce, ale veškeré info ohledně srazu a jak se tam dostanete vám pošlu na email spolu se svým telefonním číslem, pokud byste bloudili. Oficiální začátek akce je v 12:30. Žádný oficiální konec srazu není, neb někteří lidé budou na místě i přespávat.

*Pokud byste rádi přišli, i když už je ukončené přihlašování, napište mi ještě email s informacemi, které jsou napsané v registraci, a zkusíme se nějak domluvit.

*Na burze najdete kromě různých drobností a doplňků také několik CC s lolita oblečením a výrobky dvou lolita značek - Madame Muffin a Emerald Dream.

*V celé kavárně bude zákaz kouření. Pro ty, kteří cigaretě neodolají, je vyhrazen prostorný dvorek.

*V nabídce jsou studené i teplé nápoje, toasty a možnost donést si i jídlo z nedaleké spřátelené restaurace (klasická čínská kuchyně), proto vás opravdu prosím, abyste si nenosili vlastní svačinky.

*Jako obvykle přineste nějaké cukroví, pokud se vám bude chtít. Žádné organizované předávání vánočních dárků nebude, takže obdarujte ty, které budete chtít :).

Pokud máte ještě nějaké dotazy, pište sem do komentářů nebo ke mně na email a já se vám budu snažit co nejdříve odpovědět.

Přihlášení na Vánoční sraz 2012

7. listopadu 2012 v 22:18 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
1. Gobloch
2. Ještěrka
3. Wel
4. JAm
5. Shagua Akitsumi
6. Sandie
7. Len
8. Maxé
9. Morwyn
10. Liz
11. Mitsuki
12. Doprovod Mitsuki
13. Lucy
14. Ophelia Violetta
15. Mája
16. Venea
17. Dejv
18. Lysandra
19. Sandra
20. Akeshi
21. Ashira
22. Reiko
23. Elleo
24. Mirabel
25. Durcenwe
26. Diamond
27. Slečna T.
28. Agnes
29. Domi
30. Silvie
31. Kytička
32. Shaeru
33. KK
34. Denerog
35. Melody
36. KittenEater
37. HanaLeFay
38. Raz
39. Grestem
40. Hanka
41. Honza

Registrace na Vánoční lolita sraz 2012

7. listopadu 2012 v 13:13 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
Tak je vše domluveno a můžeme spustit přihlašování! Sraz se nakonec bude konat 1.12. v nově otevřeném café bar Knoflík na Palmovce a budeme mít celý podnik jenom pro sebe!

UPOZORŇUJU, ŽE JE OPRAVDU NUTNÉ SE REGISTROVAT, ABYCHOM VĚDĚLI, S KOLIKA LIDMI POČÍTAT A PRO KOLIK LIDÍ TO TAM PŘIPRAVIT, TAKŽE REGISTRACE BUDE PROBÍHAT DO 20.11. VČETNĚ. REGISTRUJTE SE POUZE POKUD VÍTE, ŽE CHCETE A MŮŽETE PŘIJÍT, AŤ SE PAK ZASE DESET LIDÍ NEODHLAŠUJE DEN PŘEDEM S TÍM, ŽE SE JIM NECHCE NEBO JIM TO ZAKÁZALA MAMINKA NEBO PODOBNĚ.

Letos poprvé nebude sraz v čajovně, ale v kavárně a já se vám pokusím v bodech nastínit nejdůležitější informace:

* Ač je kavárna rozdělená na kuřáckou a nekuřáckou část, bude v celém podniku zákaz kouření. Ale kuřáci, neděste se, součástí podniku je prostorný dvorek, kde svou chuť na cigaretu můžete ukojit.

* V podniku se k pití nabízí jak kávy, tak i čokolády a nějaké koktejly a pak běžný sortiment alko a nealko nápojů. Na naši žádost jsou ochotní nám udělat i čaj (vlastní spoustu konviček), proto poprosím ty, kteří by si z výše zmíněné nabídky opravdu nevybrali, aby to napsali do registrace a my věděli, kolik čaje máme nakoupit.

* K jídlu v podniku připravují toasty na tisíc způsobů a palačinky. Je možnost přinést si tam i jídlo od nedalekých číňanů, takže se nebojte, že byste umřeli hlady.

* Součástí srazu bude jako obvykle i burza, takže přineste klidně své výrobky nebo CC.

* Vánoční cukroví si přinést můžeme, ale byla bych opravdu nerada, kdyby si tam někdo vytáhl i vlastní jídlo nebo flašku a pil jen z toho. Nebylo by to fér vůči majitelce, která nám je opravdu ochotná vyjít ve všem vstříc a zavírá pro nás na celý den podnik.

* POZOR NOVINKA! PRO MIMOPRAŽSKÉ JE ZDE I MOŽNOST PŘESPÁNÍ! JE POTŘEBA SI JEN VZÍT NĚJAKÝ VLASTNÍ SPACÁK A KARIMATKU A NEZAPOMENOUT MI TO NAPSAT, PROTOŽE POČET MÍST JE OMEZEN. NAPIŠTE MI DO REGISTRACE, POKUD BUDETE MÍT ZÁJEM, A JÁ VÁM NAPÍŠU VÍCE INFORMACÍ.

* Jelikož je podnik hned u výstupu z metra, bude jen krátký sraz pro ty, kteří by chtěli přijít hned na začátek a pokud budete chtít přijít později, tak už se budete dopravovat do kavárny samy (případně budete volat sos, ale to snad nebude potřeba, je to opravdu jednoduché najít), proto je nutné, abyste také napsaly, v kolik plánujete přijít (alespoň přibližně nebo alespoň jestli chcete přijít už na začátek nebo až někdy v průběhu dne), oficiální start bude od 12:30.

* Můžeme si pouštět i vlastní hudbu, takže veškeré návrhy vítány :)

* Pokud možno sledujte blog pro další informace.

A nyní k samotné registračce, na email ketmara (zavináč) seznam.cz mi prosím pošlete:

Přezdívku:
Mobil:
Pražská/mimopražská:
Mám zájem o přespání?:
Mám zájem o čaj (a jaký?):
Jaké toasty bych preferovala (pokud si budete dávat toasty):
Přinesu věci na burzu?:
V kolik přijdu?:

A celý email pojmenujte nějak jako Registrace na vánoční sraz nebo tak nějak, ať vím, o co jde :). Váš mobil nebudu nikomu dávat ani ho nikde rozšiřovat, slouží jen pro lepší komunikaci, kdybyste se třeba ztratili v Praze nebo dorazili později, nestíhali, atd. Samozřejmě vám pošlu svůj mobil v emailu, který budu rozesílat hromadně několik dní před srazem.
Každý večer se budu snažit aktualizovat seznam lidí tady na blogu, kteří jsou přihlášení, pokud jste posílali registraci a neobjevíte se na něm do dvou dnů, něco se porouchalo - to jest pošlete mi registraci znova.

To je zatím vše, pokud by vás cokoliv napadlo nebo jste se na cokoliv chtěly zeptat, tak pište sem nebo na email!