Prosinec 2012

Fotky z pátého Vánočního srazu od Grestema

9. prosince 2012 v 13:19 | Japan Rose |  Vánoční sraz - reporty a fotky
Vybrala jsem několik fotek od Grestema, zbytek si můžete stáhnout tady http://shitsuji.dyndns.org/kumo/public.php?service=files&file=%2Fgrestem%2Ffiles%2FLolita_sraz.zip . Odkaz bude fungovat do konce tohoto toku :)

Fotky z pátého vánočního srazu

7. prosince 2012 v 11:24 | Japan Rose |  Vánoční sraz - reporty a fotky
Nejdříve několik fotek ode mě, vzhledem k tomu, že byl nakonec na sraze fotograf, jsem moc nefotila.

Vybrané fotky od Goblošky
A ještě něco od Lyrel...


Pokud máte nějaké vlastní fotky, hoďte odkaz! Fotky od fotografa Grestema budou následovat v dalším článku :)

Report z Vánočního lolita srazu vol. 5

3. prosince 2012 v 23:32 | Japan Rose |  Vánoční sraz - reporty a fotky
Sraz se tentokrát konal netradičně v kavárně, což se nakonec ukázalo jako ideální volba - sedělo se u stolků místo na zemi (takže se lidé nemuseli zouvat) a nikdo večer neodešel do hospody, protože si každý mohl dát pivo i na místě :-D. Stejně tak nemusel chodit nikdo nikam na jídlo, protože byla možnost donést si do podniku čínu z nedaleké restaurace.
Spousta lidí dorazila už před začátkem, který byl v 12:30, a tak nakonec pomalu ani nebylo na koho v těch 12:35 čekat, protože zbytek našel kavárnu sám.
Ihned začalo neorganizované veselí a srazování - lidé se dle svých vlastních preferencí rozesadili ke stolečkům (ale stejně většina z nich korzovala po podniku, aby obešla všechny kamarády), roztrousili po místnosti, kde byla burza nebo dali přednost dvorku, kde se dalo kouřit. Jediné oznámení bylo potřeba udělat, když jsme se šli hromadně vyfotit, protože se letos nekonala kreslicí soutěž.
Burza byla letos opravdu úctyhodná - v jedné místnosti mohly svou tvorbu představit naše lolita švadlenky a ve druhé byl prostor pro closet cleaningy. Burzu měla na starosti JAm, Elizabetha a Bětka, takže jim patří velký dík, že ji dokázaly tak skvěle zorganizovat.
S postupujícím večerem se kavárna "odlolitila" a přibyli do ní i mudlové, ale v 21:15, kdy jsem odcházela, ještě skupinka lolitek řešila různé úchylárny.
Na sraze fotilo poměrně dost lidí, i jeden fotograf, fotky se zde co nevidět objeví. Pokud máte na svém blogu nějaký report nebo fotky, nestyďte se podělit se o odkaz :).

Na závěr - Je opravdu frustrující, když vás lidi za každou blbost kritizují a očekávají, že se zavděčíte všem. Před srazem to vypadalo, že už další ročník nebude, ale jelikož mi přišlo, že se akce opravdu vydařila, nechávám budoucnost vánočních srazů prozatím otevřenou ve hvězdách :).