Steam up 2013

13. května 2013 v 10:41 | Japan Rose |  Akce
27. dubna se ve vinohradském klubu HooDoo uskutečnil čtvrtý ročník Steam up festivalu. Jelikož jsem nebyla na žádném z předchozích ročníků, přináším jen pár postřehů a fotek z tohoto roku :).

Hlavnímu organizátorskému elementu Lyrel jsem slíbila, že jí pomůžu, a tak jsem od šesti asi do půl deváté byla na vstupu, zapisovala a vítala lidi, dávala jim žuté pásky a brala od nich peníze spolu se svou lepou pomocnicí Evou :). Překvapivě to velmi rychle uteklo, i když to zní jako velmi nudná práce. Chvilku u nás pobyla Ještěrka, která se pak ale musela vrátit ke svému stánku s úžasnými doplňky, a většinu času se s námi bavila Sandie.

Sandie

Eva

Náš přivítací koutek

Když jsem se dostala dolů, zrovna začínala hrát kapela 4lišky. Vůbec mi nepřišlo špatní, ale nechtělo se mi moc stát v sále, protože na mě byla hudba moc hlasitá, a tak jsem se přesunula na tržiště plné přenádherných věcí. Bohužel nemám fotky, protože můj malý foťáček se pro focení ve zšeřelých prostorách moc nehodí, a tak by věci moc hezky nevynikly, nicméně JAm a její krásnou bukanýrskou pomocnici Bety se mi vyfotit podařilo :).

JAm

Celý bukanýrský outfit

Bety zblízka, v pozadí photobombuje JAm

Obchůdek neměla jen JAm. Zaujal mě ještě kufřík s parfémy, hromada věcí od Riwy, zboží z obchůdku Sugarbat a pak samozřejmě Ještěrčin stánek. Jména dalších dvou stánků s doplňky si bohužel nepamatuju :(. Bohužel jsem netušila, že nikde poblíž není bankomat, takže jsem si koupila jen stahovací pásek u Riwy (yay, už hodně dlouho jsem ho chtěla!).

Ještěrka je zděšená tím, že Sandie pije pivo

Naše trojka na steampunkovém tržišti

Většinu času jsme pak strávily popíjením piva, povídáním si o všech možných blbostech (například proč se Srbové a Bulhaři nemají rádi) a focením divných fotek...

Divná fotka číslo 1

Divná fotka číslo 2

Shlédly jsme vystoupení břišní tanečnice a kousek fire show, ozkoušely si na záchodě několik kousků z tržiště a vyfotili ještě nějaké fotky...

Chtěla jsem sem hodit ještě fotky od Grestema, ale nějak se nedostal k tomu, aby je někam nahrál, tak je z něj třeba dostanu nějak potom a hodím je sem v nějakém dalším článku :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kůzle Kůzle | 14. května 2013 v 10:44 | Reagovat

Moc vám to všem slušelo ^^

2 Len Len | 18. května 2013 v 13:37 | Reagovat

Napíšu to i sem. :D Moc vám to všem sluší holky. :)

3 Umi Umi | 19. května 2013 v 0:14 | Reagovat

Dámy, proč všechny v černé? Uvidíme někdy některou z vás třeba v šarlatové? :-)

4 Grestem Grestem | 20. května 2013 v 18:31 | Reagovat

jj, ja vim, stydim se. Jak ty fotky dotridim, tak budou k dispozici..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama