Značky prodávající na Vánočním srazu

1. prosince 2013 v 18:31 | Japan Rose |  Prosincový sraz - organizace
Zdravím, tak se nám sraz blíží! Rozhodla jsem se vám představit značky, jejichž výrobky si budete moc na sraze zakoupit :)

CLASSY LADY

Malé umělecké krejčovství, zaměřené nejen na Lolita módu. Ovládáme malbu airbrushem i tradiční ruční výšivku a šitou krajku. Dbáme hlavně na originalitu, kvalitu a vstřícný přístup k zákazníkům. Nabízíme jak naše autorské návrhy, tak se nebráníme ani zakázkám.
https://www.facebook.com/pages/Classy-Lady-cz/109190242520101
Na sraze budou k zakoupení sukně, bolerka, JSK a halenky.
Výrobky na fotkách níže se na sraze určitě objeví.EMERALD DREAM

Emerald Dream je značka inspirovaná vedle lolity také styly jako je steampunk a gothic. Takže nic starobylého a elegantního, ale ani hravého a roztomilého, jí není cizí. Na vánočním srazu se můžete těšit na šaty, sukně, tašky, bombarďáčky, doplňky a především šperky z její dílny. Bude-li zájem, můžeme se na místě domluvit i na budoucí tvorbě přesně podle Vašeho přání. Na sraze budou k prodeji 2-3 šaty, 2-4 sukně, bombarďáky a nějaké doplňky.
Ukázky tvorby:

SLEEPING BEAUTY

Sleeping-beauty je projekt, který vznikl před více než dvěma lety jako vyústění mého amatérského šicího snažení. Jak již název samotný napovídá, jedná se o ženské, nebo chcete-li dívčí šaty inspirované především historickou módou, pohádkami a v neposlední řadě japonským módním stylem jménem lolita. Kromě oděvů se rovněž věnuji výrobě textilních a bižuterních doplňků, které budou letos tvořit hlavní obsah mého malého stánku.

Ukázka tvorby:

MADAME MUFFIN

Madame Muffin je oděvní značka zaměřující se převážně na lolitu a tu a tam zabrousí i do vod plesových šatů či historických kostýmů. V posledních několika měsících se zaměřila na hledání dodavatelů kvalitních českých látek. A protože takového dodavatele našla bude Vám, ve spolupráci s šikovnými slovenskými i českými umělkyněmi, na Vánočním sraze moci exkluzivně předvést novou kolekci šatů a sukní ze své dílny. Budete se moci těšit na luxusní podšité modely v originálním designu, ve dvou barevných provedeních. Dále pro Vás nachystáme objemné organzové spodničky, celoroční bloomers i bloomers v zimní úpravě a mnoho dalších výrobků k zakoupení.
Ukázky tvorby:EPITAPH CLOTHING

Epitaph clothing je značka prodávající oblečení inspirované styly Gothic, Lolita a Punk. Najdete zde sukně, přívěsky, headdressy, prstýnky a mnoho dalšího. Všechny výrobky jsou ručně dělané s láskou a péčí.
Přinesu hlavně mašle, prstýnky, řetízky a možná pár sukní hlavně v gothic a punk stylu ale i pár sweet kousků
Ukázka tvorby:CARMILA


Carmila je značka zabývající se tvorbou autorských steampunkových šperků převážně ze starožitných mosazných součástí hodin a budíků. Inspiračními zdroji je nejen historie - 18. a 19. Stol. ale i gothic a lolita styly a mori/dolly kei.

Novinkou je odnož Welby´s Yarn, která je specializována na tvorbu návleků na ruce a nohy a nákrčníků.
Ukázka tvorby:

LYREL
Lyrel dělá cetky, tretky a oblečky na panenky. K mání jsou okrašlovací zbytečnosti, dekorativní kousky a maličkosti pro radost.


Upřímně doufám, že jsem nezapomněla na nikoho z těch, kdož mi představení svých značek posílali. Pokud se tak stalo, velmi se omlouvám, ozvěte se mi a já vás do článku doplním hned nahoru. Ještě by měla Etsu přinést nějaké výrobky své značky Rose Rhapsody (zmiňovala se v přihlášce), bohužel mi neposlala ohledně své značky jakékoliv informace a já ani netuším, co vyrábí.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama