Report ze sedmého Vánočního lolita srazu v Praze

7. prosince 2014 v 13:08 | Japan Rose |  Vánoční sraz - reporty a fotky

Skoro se mi nechce věřit, že píšu report z Vánočního lolita srazu v Praze už posedmé. Letos nastala jedna velká změna, už jsem sraz neorganizovala, protože jsem na to neměla čas, místo toho se zjevila celá skupinka šikovných a pilných organizátorů a spoluorganizátorů.

Sraz se konal v cukrárně Cukrkandl na Žižkově. Hned na začátek musím říct, že podle mě jsou to dost dobré prostory, dvě patra, několik místností a hodně prostoru. Bohužel ale týden před srazem nastala dost nemilá událost, se kterou se bohužel nedalo dost dobře dopředu počítat - změna majitele kavárny. Ačkoliv bylo vše pečlivě do nejmenšího detailu naplánováno s předchozím vedením, noví majitelé se bohužel od toho předchozího moc o sraze nedozvěděli, nevěděli, na čem byly organizátoři domluvení, a tak se začátek srazu nesl v trochu hektickém duchu, kdy se musela místnost, která měla být volná, na rychlo vyklízet a lidi, kteří měli přijít už někdy po poledni přišli až na poslední chvíli.

Přesto se vše silou a pomocí několika milých lidí podařilo do třetí hodiny odpolední urovnat, a mohla tak začít módní přehlídka. Nutno říct, že v prostorách cukrárny už se několik přehlídek konalo a i když jsem žádnou z nich neviděla, věřila jsem, že to může vyjít. Nakonec jsem slyšela nějaké připomínky, že někteří lidé v dolní místnosti moc dobře na předváděné modely neviděli, což byla škoda, na druhou stranu spousta z nich se na přehlídku shromáždila v jedné místnosti, i když ta místnost vedle byla prakticky prázdná a seděly tam jen dvě slečny u stolečku, takže kdyby se několik lidí přesunulo na těch asi deset minut tam (nemám vůbec představu, jak dlouho tak mohla přehlídka trvat, jelikož jsem byla jednou z předvádějících a myslela jsem úplně na jiné věci), určitě by viděli mnohem lépe.
V horní části kavárny byla zvlášť místnost pro stánky. Své výrobky tu předvádělo několik značek, oblečení i dopl%nky, a kromě ručně šitých sukní se zde objevilo i pár brandových kousků

Grestem přinesl na sraz svou fototechniku a na jednom místě zřídil foticí koutek, kde se střídal s dalším fotografem (a jeden fotograf tam ještěpobíhal a fotil lidi na sraze :) ), takže vše je jistě pečlivě zdokumentováno :).

Jinak jakožto "vánoční skřítek" (Ho ho ho čepice, modří již vědí) jsem měla na starosti roznášení dárků z Vánoční víly, což se nakonec ukázalo trochu jako oříšek, protože jednu skupinku slečen jsem neznala, naštěstí když se člověk ptá, spoustu věcí se dozví, takže nakonec se všechny dárky zdárně rozdaly a snad byl každý se svým překvapením spokojený!

V šest hodin se podle programu měla losovat tombola a vyhlásit soutěže... Přiznám se, že jsem se nedívala na čas, tak nevím, jestli to bylo přesně v šest, každopádně tombola se vyhlašovala a výherců bylo hodně, až prý byly slyšet hlasy, jako že "...je to jenom zábavná forma, jak každému rozdat mýdlo." :-D Samozřejmě kromě ručně dělaných mýdel byly ceny i jiné :). Po tombole se ještě vyhlašovaly výsledky soutěží o nejlepší curkoví a outfit.

To byl poslední bod programu :). Kdo chtěl, mohl zůstat, kdo chtěl, mohl se přesunout. "Afterparty" probíhala naproti v "keltské" hospodě Kelt Mek s obřími hamburgery :-D

Tak doufám, že nasdílíte své pozitivní i negativní postřehy i sem a ne případně jenom na Zpovědnici :-D.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Grestem Grestem | 7. prosince 2014 v 13:53 | Reagovat

díky všem, bylo to fajn.

a kdyby to náhodou někoho zajímalo, tak fotky ode mě jsou zde..

http://grestem.rajce.idnes.cz/7._vanocni_lolita_sraz/

2 Sandra Sandra | 7. prosince 2014 v 18:35 | Reagovat

Všem moc děkuji, bylo to super :) K organizaci nemám připomínky; děvčata to zvládla skvěle, nepřízni okolností se postavila čelem a bylo to znát. Jedinou výtku mám k velmi špatnému větrání uvnitř podniku, díky kterému prodávajícím v nejvyšším patře nastaly horké chvilky... což není nic, co by nevyřešila časem klimatizace. Naopak oceňuji dobré jídlo a ochotný personál :) Jen tak dál!

3 Yuki Yuki | 7. prosince 2014 v 19:49 | Reagovat

Vadilo mi, že obsluha odnesla ještě nedopité pití, udělali mi to dvakrát a já pak měla žízeň.
Jinak byl sraz moc pěkný ^__^

4 BenyZ BenyZ | E-mail | 16. ledna 2017 v 22:28 | Reagovat

I found this page on 15th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

5 RogerFrast RogerFrast | E-mail | Web | 25. července 2017 v 14:40 | Reagovat

Dissertation Writing Service - EssayErudite.com

Our https://essayerudite.com/dissertation-writing-service/ provides a full-scale writing assistance accessible online 24/7.
Apart from many other writing companies, we are rather picky when forming a professional staff of experts.
Moreover, we try to make our every customer feel safe and pleased with the service.

6 DavidKeeld DavidKeeld | E-mail | 29. července 2017 v 9:34 | Reagovat

VasTutNet точка  ru  удалим негативные отзывы о Вас,разместим положительные,Спецалист по удалению плохой негативной информации в сетиУдаление негатива Удалим всю негативную информацию ,разместим положительные отзывы.Привлечение трафика аналог яндекс директа и гугла Агентство репутации Вастутнет VasTutNet точка ру!

7 Aaaucebuh Aaaucebuh | E-mail | Web | 29. července 2017 v 13:59 | Reagovat

Segway Verona offers tours that make sure you will enjoy a fun and immerse experience of our beloved city. We combine Segway, our innovative way of transportation, with tours in the historical city centre. Through our explorations of 1 or 2 hours, we will bring you to the most breathtaking spots, so that, if you do not stay long in Verona, we make sure that you see all of the unmissable sights!

Segway is really easy to use! It is so intuitive that it feels like an extension of the human body. To understand why, consider this: if you stand up and lean forward, so that you are out of balance, you will intuitively put your leg forward. Segway works the same way: to move forward or backward, the rider just leans slightly in such direction, and Segway will follow your movements. It is also easy to turn right or left, since the rider just has to push respectively Segway’s handlebar.

Segway is safe. Anyone over the age of 12 can join our tours, except for pregnant women. Apart from these cathegories, we encorage people of every age to try Segway, because this self-balancing object can really make your experience in Verona much more delightful! In fact, if it is hot, you will enjoy some fresh air and avoid to sweat; if it is cold, you will have the possibility of staying outside the least possible time. It is proved that our 2 hours tours show you what you will see in 6 hours walking!

All the tours start with a little training on how to use Segway, because for us safety is the priority. However, we experienced that it takes just a little practice to master on Segway! There are no required skills and, in particular, no need to be able to bicycle. There will always be a tour leader with you, guiding the whole group, so that you can enjoy the view and the tour of Verona. Audioguides (available in different languages) will provide the information you need to fully comprehend the history and architecture of our main monuments, squares and buildings.

In particular, our 2 hours tour will show you: Piazza Bra, one of the biggest squares in Italy, with the Arena, the famous Roman amphitheatre; we will then take Via Oberdan in order to see Portoni Borsari, one of the ancient entrance of the Roman city; we will firstly explore Piazza Erbe and secondly Piazza Dei Signori, two squares full of symbols and buildings with enchanting beauty, and then see Arche Scaligere. Heading to the Duomo, Verona’s Cathedral, we will pass by Santa Anastasia, next to the Conservatory of music; after that, we will have a break on Ponte Pietra, the bridge with the breathtaking view of the Roman Theatre and San Pietro Castle (and much more). On our way back, we will stop at Juliet’s house, so that you don’t forget to take pictures and write your names on the walls! We will conclude our tour with Castelvecchio, the Scaligeri castle and enjoy its amazing view of Verona.

People who went on tours with us really appreciate our flexibility: we do not have fixed tour’s hours, so we can arrange the time that fits the best. Moreover, we try to adjust the path according to your preferences, spending less time on spots you have already seen and dedicate more on your favourite sights. Read what people say about us on tripadvisor...

So, if you want to make the most out of your time in Verona, contact us or stop by our office!

OFFICE HOURS: Monday to Saturday (only closed on Sunday) from 10 am to 5 pm.

DIRECTIONS: We are located in Piazza Cittadella 11b, very close to Piazza Bra, the main square with the Arena.

From Piazza Bra you can arrive at our office on foot (3 minutes): pass under the arch of the gateway with the big clock (Portoni della Bra) and walk through Corso Porta Nuova for approximately 100

https://veronasegwaytours.com/

8 CarolynMop CarolynMop | E-mail | 6. srpna 2017 v 15:03 | Reagovat

Revolutional update of SEO/SMM package "XRumer 16.0 + XEvil":
captchas regignizing of Google, Facebook, Bing, Hotmail, SolveMedia, Yandex,
and more than 8400 another subtypes of captcha,
with highest precision (80..100%) and highest speed (100 img per second).
You can connect XEvil 3.0 to all most popular SEO/SMM programms: XRumer, GSA SER, ZennoPoster, Srapebox, Senuke, and more than 100 of other software.

Interested? There are a lot of introducing videos about XEvil in YouTube.
You read it - then IT WORKS!
See you later ;)

XRumer201708

9 DannyWeego DannyWeego | E-mail | Web | 12. srpna 2017 v 3:08 | Reagovat

ВНИМАНИЕ!!! Ядекс и отношение к клиентам смотреть всем!!!
Посмотрел и был в ШОКЕ....
Вот ссылка на Ютуб
https://www.youtube.com/watch?v=IdYDpLcuVnA

10 Dol33larmr Dol33larmr | E-mail | 12. srpna 2017 v 18:47 | Reagovat

<b>Добро пожаловать на наш сайт</b>
<b>V.I.P. Услуги
OpenVPN
DoubleVPN Service
Proxy/Socks Service</b>
<a href=http://0.00000007.ru/2#5gt9h29ER9>
<img>http://0.00000007.ru/3#r40BUWGPbX</img>
</a>
------------------------
Неизменно огромное количество socks и proxy серверов online
в данный момент: 33557 IP в 198 странах
<b>Очень высокая анонимность - мы гарантируем, что наши прокси сервера на все сто процентов анонимны</b>
(тоесть не ведут логов и не видоизменяют<b> http заголовки)</b>

Шифрация траффика до сокс сервера, собственные технологии туннелирования траффика!
Сверхнадёжная защита IP и всех абсолютно соединений без эксплуатации VPN
Возможность защищённого соединения с сокс серверами включена на всех тарифах! Замаскировать или поменять ваш IP можно двумя кликами мышки.

<b>Совместимо с Windows 2k/2k3/XP/Vista/Seven/Win8
Совместимо с MacOS, Linux, BSD (100% работоспособность через WINE)
Совместимо с любыми виртуальными машинами</b>

Безусловно САМЫЕ низкие цены на безлимитный доступ при высочайшем качестве
Наше правило - больше приобретаешь - меньше платишь
Возможность выбора наиболее подходящего анонимного прокси сервера - фильтрация по маске
-IP Hostname Language Uptime Country City Region-
Неизрасходованные прокси не сгорают при окончании времени действия аккуанта.
ICQ бот на всех тарифных планах!
<b>Высококлассная техподдержка</b>
Автоматическая оплата средствами популярных платёжных систем WebMoney , PerfectMoney и BITCOIN
Полностью Анонимный VPN Сервис
Доступ по защищённому https протоколу
<b>Всё что требуется для получения доступа это зарегистрироваться и произвести оплату!</b>

<a href=http://0.00000007.ru/2#529YeV80kZ>Vip proxy</a>
__________
блокировка сообщений вк
обнаружено прокси +этой сети
лучшие прокси сервера россии бесплатно
купить 5000 анонимных shared прокси

11 DorogiKRDo DorogiKRDo | E-mail | 26. srpna 2017 v 13:28 | Reagovat

<a href=http://rrr.regiongsm.ru/33>
<img>http://rrr.regiongsm.ru/32 </img>
</a>
Благоустройство и асфальтрование в Краснодаре и г.Анапа. Решение любого вопроса по асфальтоукладке и дорожным работам. Оперативно

Подробнее... Благоустройство-Краснодар.РФ   ... +78612412345
___________________________
фото цветника благоустройство
муп благоустройство г. салавата
социальные проекты благоустройство памятников
жилищник благоустройство вакансии
благоустройство могилы-фото

12 BethanyAuj BethanyAuj | E-mail | Web | 10. října 2017 v 11:08 | Reagovat

https://www.quora.com/unanswered/Where-can-we-get-Canadadrugs24

13 Charlesweams Charlesweams | E-mail | Web | 23. října 2017 v 12:57 | Reagovat

Thesis Writing Service - EssayErudite.com

If you look for a trustworthy <a href=https://essayerudite.com/thesis-writing-service/>thesis writing service</a> and want to benefit from a higher grade, your editors, proofreaders, and instructors are here to lend you a hand.
Some students afraid of hiring professional writers due to ethical issues. As a result, they fail the course due to various reasons not able to defend their degree.
You should note that there is nothing wrong with opting for a <a href="https://essayerudite.com/thesis-writing-service/" />thesis writing service</a>. EssayErudite is certainly the best place for that.

Thesis Writing Service https://essayerudite.com/thesis-writing-service/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama