Report ze sedmého Vánočního lolita srazu v Praze

7. prosince 2014 v 13:08 | Japan Rose |  Vánoční sraz - reporty a fotky

Skoro se mi nechce věřit, že píšu report z Vánočního lolita srazu v Praze už posedmé. Letos nastala jedna velká změna, už jsem sraz neorganizovala, protože jsem na to neměla čas, místo toho se zjevila celá skupinka šikovných a pilných organizátorů a spoluorganizátorů.

Sraz se konal v cukrárně Cukrkandl na Žižkově. Hned na začátek musím říct, že podle mě jsou to dost dobré prostory, dvě patra, několik místností a hodně prostoru. Bohužel ale týden před srazem nastala dost nemilá událost, se kterou se bohužel nedalo dost dobře dopředu počítat - změna majitele kavárny. Ačkoliv bylo vše pečlivě do nejmenšího detailu naplánováno s předchozím vedením, noví majitelé se bohužel od toho předchozího moc o sraze nedozvěděli, nevěděli, na čem byly organizátoři domluvení, a tak se začátek srazu nesl v trochu hektickém duchu, kdy se musela místnost, která měla být volná, na rychlo vyklízet a lidi, kteří měli přijít už někdy po poledni přišli až na poslední chvíli.

Přesto se vše silou a pomocí několika milých lidí podařilo do třetí hodiny odpolední urovnat, a mohla tak začít módní přehlídka. Nutno říct, že v prostorách cukrárny už se několik přehlídek konalo a i když jsem žádnou z nich neviděla, věřila jsem, že to může vyjít. Nakonec jsem slyšela nějaké připomínky, že někteří lidé v dolní místnosti moc dobře na předváděné modely neviděli, což byla škoda, na druhou stranu spousta z nich se na přehlídku shromáždila v jedné místnosti, i když ta místnost vedle byla prakticky prázdná a seděly tam jen dvě slečny u stolečku, takže kdyby se několik lidí přesunulo na těch asi deset minut tam (nemám vůbec představu, jak dlouho tak mohla přehlídka trvat, jelikož jsem byla jednou z předvádějících a myslela jsem úplně na jiné věci), určitě by viděli mnohem lépe.
V horní části kavárny byla zvlášť místnost pro stánky. Své výrobky tu předvádělo několik značek, oblečení i dopl%nky, a kromě ručně šitých sukní se zde objevilo i pár brandových kousků

Grestem přinesl na sraz svou fototechniku a na jednom místě zřídil foticí koutek, kde se střídal s dalším fotografem (a jeden fotograf tam ještěpobíhal a fotil lidi na sraze :) ), takže vše je jistě pečlivě zdokumentováno :).

Jinak jakožto "vánoční skřítek" (Ho ho ho čepice, modří již vědí) jsem měla na starosti roznášení dárků z Vánoční víly, což se nakonec ukázalo trochu jako oříšek, protože jednu skupinku slečen jsem neznala, naštěstí když se člověk ptá, spoustu věcí se dozví, takže nakonec se všechny dárky zdárně rozdaly a snad byl každý se svým překvapením spokojený!

V šest hodin se podle programu měla losovat tombola a vyhlásit soutěže... Přiznám se, že jsem se nedívala na čas, tak nevím, jestli to bylo přesně v šest, každopádně tombola se vyhlašovala a výherců bylo hodně, až prý byly slyšet hlasy, jako že "...je to jenom zábavná forma, jak každému rozdat mýdlo." :-D Samozřejmě kromě ručně dělaných mýdel byly ceny i jiné :). Po tombole se ještě vyhlašovaly výsledky soutěží o nejlepší curkoví a outfit.

To byl poslední bod programu :). Kdo chtěl, mohl zůstat, kdo chtěl, mohl se přesunout. "Afterparty" probíhala naproti v "keltské" hospodě Kelt Mek s obřími hamburgery :-D

Tak doufám, že nasdílíte své pozitivní i negativní postřehy i sem a ne případně jenom na Zpovědnici :-D.

 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Grestem Grestem | 7. prosince 2014 v 13:53 | Reagovat

díky všem, bylo to fajn.

a kdyby to náhodou někoho zajímalo, tak fotky ode mě jsou zde..

http://grestem.rajce.idnes.cz/7._vanocni_lolita_sraz/

2 Sandra Sandra | 7. prosince 2014 v 18:35 | Reagovat

Všem moc děkuji, bylo to super :) K organizaci nemám připomínky; děvčata to zvládla skvěle, nepřízni okolností se postavila čelem a bylo to znát. Jedinou výtku mám k velmi špatnému větrání uvnitř podniku, díky kterému prodávajícím v nejvyšším patře nastaly horké chvilky... což není nic, co by nevyřešila časem klimatizace. Naopak oceňuji dobré jídlo a ochotný personál :) Jen tak dál!

3 Yuki Yuki | 7. prosince 2014 v 19:49 | Reagovat

Vadilo mi, že obsluha odnesla ještě nedopité pití, udělali mi to dvakrát a já pak měla žízeň.
Jinak byl sraz moc pěkný ^__^

4 BenyZ BenyZ | E-mail | 16. ledna 2017 v 22:28 | Reagovat

I found this page on 15th place in google's search results. You need some search engine optimization. Many webmasters think that seo is dead in 2017, but it's not true. There is sneaky method to reach google's top 5 that not many people know. Just search for:  pandatsor's tools

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama