Setkání před Vánočním srazem

3. prosince 2014 v 10:38 | Clarissa |  Prosincový sraz - organizace
Pozor, pozor! Předsrazové setkání se bude konat v 13:20 před Muzeem hlavního města Prahy na Florenci. Tento meeting point (na mapce označený zeleně) je v bezprostřední blízkosti autobusového nádraží Florenc a zároveň zastávky, ze které odjíždí autobus do cukrárny (červený balonek).
Odjezd na místo je naplánovaný tak, aby měli všichni hosté dostatek času se před začátkem programu pohodlně usadit a objednat si, takže doporučuji dorazit na sraz včas. Na opozdilce samozřejmě rádi počkáme, ale zahájení programu začíná ve 14:00 a vzhledem k celkovému harmonogramu by nebylo příliš praktické jej posouvat.
Kdo by se na místo setkání dostavil později a zjistil, že skupinka je již pryč, ze zastávky po pravé straně (směrem od muzea) odjíždí hned tři autobusy: č. 207, 133 a 175 na stanici U Památníku. Je to jen jedna zastávka, takže není problém dojít z Florence i pěšky, ale autobus je přece jen jistější. Cukrkandl se potom nachází ihned naproti autobusové zastávky a akce bude vně cukrárny jasně označena cedulí, takže ji jistě nepřehlédnete.
Zavčasu ještě rozešlu všem účastníkům kontaktní telefon, na který bude možné obracet se s dotazy na cestu nebo s čímkoliv jiným.
Již teď se na Vás moc těšíme!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama