Rozloučení

21. ledna 2015 v 14:26 | Japan Rose
Tenhle blog jsem založila před osmi lety :). Za tu dobu jsem na něm se svými kamarádkami (a kamarády samozřejmě taky :) !) sdílela spoustu radostí i starostí ze svého osobního života. A to jsem sem původně chtěla jen dávat jen informace o Vánočních srazech :-D.
Nyní ale nastal čas se rozloučit. Jsem o osm let starší, se spoustou názorů tady už se neztotožňuju, občas jen kroutím hlavou, jak hloupá jsem tehdy byla... Osobní info jsem promazala, nechala jsem fotky, reporty ze srazů a něco málo z mého lolitění. Ale hlavně jsem nechala informace o starých Vánočních srazech, kdyby si je chtěl někdo přečíst. Je to zakončení jedné éry a Vánoční srazy už teď budou o něčem jiném, tak asi nemá cenu, aby se info zveřejňovalo i tady, vždyť informování o tomhle ročníku probíhalo prakticky pouze na Facebooku :).
Ale s psaním bych nechtěla přestat (stejně jako s vyráběním věcí nebo focením). Přesunula jsem se. Kdo by měl zájem mě i nadále sledovat, může si napsat o odkaz na nový blog (nebo si ho najít, asi to tak těžké nebude :-D). Děkuju všem, co sem po tu dlouhou dobu chodili, dodávali sebevědomí a podporovali mě. Doufám, že se vám mé práce líbily a že vás bavilo to tu číst. Ale teď přišel čas se s tímto blogem rozloučit :).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama